bugün

bence ak parti adına iyimser bir anket açıklaması. sonar'dan çıkan esas anket bu değil.

sonar ın gördüğüm en son anketinde -ki bu hakan bayrakçı'nın açıkladığı bu anket olduğunu tahmin ediyorum- mustafa sarıgül ile kadir topbaş'ın oy farkının sarıgül lehine yüzde 3 civarı olduğunu biliyorum.
mustafa sarıgül sırıtışı eşliğinde söylenen bir (bkz: yav hee he) ile açıklanabilen saçmalık.
ayrıca aylardır yönlendirici anketlere kendini kaptıran insanların acı gerçekle hafifletilmiş olarak bile yüzleşmesi karşısında nasıl tepki verebileceklerini de gösteren anket.
2002'den 2011'e kadar olan anketlerine bakarsanız sonar'ın hepsine nokta atışı yaptığını görebilirsiniz.
Rüyalar, rüyalar, rüyaaaaaaalaaaaaaar.
Rüyalar gerçek olsa...
Edit:eksiler, eksiler, eksiiiiiiiiileeeeeeeer.
Eksiler artı olsaaa...
Edit2:bana eksi verince seçimi kazanmıyacak biliyorsunuz değil mi?
halk tv'de sonar başkanı hakan bayrakçı'nın açıkladığı durumdur. sonar'ın daha önceki seçimlerde dürüstçe yaptığı tahminler hep tutmuştur.
yav he he denlip geçilesi başlıktır. son on üç senedir bu arkadalar hep böyle umutlanır. bu sefer kesn aldık anketler bizden yana denir. buna baya da inanılır..

sonra seçim akşamı afrika dere kurbağılarına dönerler.

biz şimdilik susalım, hep yaptığımız gibi seçim akşamı konuşalım.

he la he, kemal kılıçdaroğlu da tek başına iktidara geliyormuş. he.

sevini bari.

istanbul da otuyorum. sadece gülüyorum şuan.

neyse silmeyin bu başlığı 30 mart akşamı cnbüş yapacağız. alınmak gücenmek yok.

şimdilik sevinin.
Bir uyandım ki daha gebzedeyiz. Daha şişliye çok var ahahah.
Ciddi ciddi buna inananlar var lan.
Neyse silmeyin bu başlığı 30 mart akşamı çok taşşak geçecez.
bir istanbullu olarak doğru olduğunu düşündüğüm anket. tanıdığım birçok fanatik olmayan akp' ye oy vermiş insanın bu seçimde sarıgül' ü destekleyeceğini biliyorum. istanbul'da ki seçim yarışı kesinlikle kafa kafaya gidiyor.
her şey mhp seçmenine bağlıdır. akp ile kürtçüler bir olmuş şimdi hdp üzerinden oyun yapıyorlar hdp mhp'den yüksek oy alacak hehehe diye. mhp'lileri gaza getirip oyları sarıgül yerine rasim acar'a kaydırma peşindeler.

ülkücü hareket oyuna gelmesin. istanbul ve ankara'da oylar chp'ye.

aynı şekilde mesela erzurum'da da tüm chp seçmeninin oylarını mhp'ye kaydırması gerek ki orayı mhp alsın.

bu şekilde bir yerlere varılabilir. partiler birleşmez ama seçim ittifakı haktır.
sonar chpye yakın bir araştırma şirketi. böyle yaparak halkı psikolojik olarak etkilemek istiyolar.