bugün

hala neden bu cocugu futbolcu yapmislar diye dusunurken milli takimda gorup oha dedigimiz topcu bozuntusu.
gayet iyi bir futbolcudur. almeida kadar forma şansı bulsa mental problemlerini aşar ve gol krallığına oynardı. takımı da direk şl'ye giderdi.
Patlama bekledigmdir.
iki sene evvel sakatlandığı galatasaray maçından beri toparlayamadı.
her maç kafasına yediği darbeler yüzünden futbol oynamayı unutmuştur. zaten iki gıdım vardı o da uçtu gitti.
pektemek gol demek demişler ama hacı bu atamıyor amk.
Basının habersizlikten ne yapacağnı bilmez şekilde 5 milyon euro ve holmen karşılığında fenere kakalatmak istediği futbolcu.
Ulan 1 senesi sözleşmesi kalmış adama katar milyarder kulüpleri bile vermez lan...

http://m.spor.mynet.com/f...ilyon-euro-ve-holmen.html
ilk hazırlık maçında patlayarak 3 gol atmıştır.
1 ay futbol oynayıp 11 ay sakatlanan vasat forvet.
satılması beşiktaş'a daha faydalı olacak balon forvet.
sol framede görülünce şaşırılan oyuncu.

bir de adam 3 gol atmış diye yazmışlar. araştırdım gerçekten öyle yazıyor. ama hala inanmıyorum. maçı izleyen renkdaşlar varsa doğrulasın lütfen. harbiden pektemek mi attı lan?
cenk ve ömer'in yedeği olması gerektiğini düşündüğüm bir türlü patlayamayan futbolcu.sadece mücadele ederek gol atılmıyor maalesef.
bu sezon ciddi bir sıçrama yapacağını tahmin ettiğim, golleriyle gençlerbirliği günlerine geri dönmesini umduğum genç forvet.
maalesef milli takımın as forvetlerinden.
ne denli vahim durumdayız düşünün.
iyi topçu.
Bir fb'li olarak seve seve takımımda görmek isterim.

Bjk'li arkadaşlar kendisini baya hafife alıyor galiba.

Ben kalitesinden, futbolunda ümitliyim. Heleki ersun yanal kendisini çok istiyorsa mutlaka değerlendirilmeli.
fenerbahçe bu adamı bonservis verip almaz balon haberdir zannımca. forvetleri 10 milyon eurolarla ölçülüyor ve satmıyor madem niye alsın. ayrıca bu adam tipik forvet değil beşiktaş ta öyle oynatmıyor zaten. forvetin yanı. koy başakşehirspora kontra atak oynasın patlar.
gol demek.
beşiktaş ekstrem bir bonservis bedeli ödenmezse fenerbahçe'ye satmaz. gözden düştüğü zamanlarda bursaspor devreye girse alırdı almadı. yenden form tutuyor almak mümkün olmayacak. takımda fernandao'dan başka forvet yok, o da sakatlandı.
bu sene demba ba ile uyum yakalarlarsa çok canlar yakarız. ama en önemlisi sağ kanata mustafa ve demba bayı besliyecek bir oyuncu lazım. olcay soldan iner katkı sağlar e oğuznhanın araya bıraktığı toplar da var ama maalesef iki yıldır sağ kanat diye bi şey yok takımda.samet aybaba zamanında holoskonun performansı gayet iyiydi ama o da sadece bi sene sürdü.
6 ağustos feyenoord maçının kahramanı denecek futbolcu, en az demba ba ve olcay kadar etkili olmuştur.

özlenen pektemek'tir, sakatlanmaz ve bu formunu sürdürse ki zor gözüküyor yanına yaklaşacak yerli forvet yok memlekette...
bjk nın yeni transferi.
feyenoord maçının gizli kahramanı. demba ba'nın ilk golündeki her hareketi derslik.

https://www.youtube.com/watch?v=neq0c2qtP0U
feyenord maçının alenen kahramanı...
inşallah sakatlanmazsın.

tam bir iyi aile çocuğu sıfatına sahip futbolcumuz.