bugün

kimine göre çocuğuna konulacak kadar değerli kimine göre ise aklına bile gelince deli olacak kadar sinirlendirebilen isim.
insanlar taşıyamayacakları isimlerden hoşlanmaz.
bir yunanlı cümlesi.
şahsen ben de olsam zamanında benim ebemi s.kmiş bir askerin adını itici bulurum.
bir yunanlının itme kuvvetinden nasibini alıp denize düşmesi.
sizin için bir yorgo değil tabi..
isimler ve kişilikleri bağdaştırmakla alakalı durumdur. kimisi tapar kimisine itici gelir, ve isim verilen çocuğunda hayatı boyunca ailesinin egolarının doğrultusunda hareket etmeye zorlar.
nerden itici arkadan mı denilmesi gereken gereksiz bir kalem.
paşamın adının göz yanılsamasıyla yanlış yorumlanmasıdır. yanlış kopyala yapıştırdır o.

(bkz: mustafa kemal isminin çekici olması)
yok artık. gülüyorum suan inan gayet samimiyim ve aklımdan inanamayacağın küfürler geçiyor yazık sana acırım sadece.
(bkz: şakirtcik vs kemalcik)

edit: sidik yarışı, bakalım hangi mal daha uzağa işeyecek.
(bkz: ebenin amı)
nereni itti diye sorulur karşılığında.
itlerin sözlükte yazması kadar evrensel değildir.
sözlükte it istemiyoruz amk.
dünya da herşey çok kullanıldığında veya çok duyulduğunda itici gelmeye başlar. mustafa kemal ismin çok duymuşsan itici gelmesi normaldir.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1304884017.swf
dünyanın bu isme hayran olmasından rahatsız olan kişilerin hayalperest düşünceleri.
(bkz: nickin çok güzelmiş canım güle güle kullan)
peygamber inin isminin de mustafa olduğunu bilmeyen, şakird sıçmığıdır. (bkz: denyo)
bunu idda edenin moron oldugu oldugu gercegini degistirmiz.
Işık evlerinde çıplak ayakla dolaşıp teyipten mal mal hoca efendilerinden birini dinleyen aptal bir tarikatçi söylemidir.
Kişi olmasa da isim çok hoş , Mustafa Kemal.
insan çekemediğini kötü sözlerle savurmaya çalışır.
bazı ağızlara yakışmayan büyük isim. size itici geliyorsa kullanmayınız efendim.
13 sayısının uğursuzluğu gibi zamanında koyan şeylere karşı avrupalıların deme ihtimali olan şeylerden biridir.

ulan adamlar çıkıp 1453 yüzünden 13 sayısına uğursuz diyor, türkiye'de ki gerizekalılar da buna inanıp 13ten nefret ediyor. vay kafanıza eşekler işesin sizin ya.
güncel Önemli Başlıklar