bugün

çeneyle olmuyor bu işler özele gelirsen aklını alırım yoksa sen başka bişey alırsın türkiye istanbula gelirsen haber et kim kimin aklını alır o zaman görürüz klavye erkeği seni.. ben çeneyle değil belgeyle iş yapan biriyim mustafa kemalın askeride değilim. ata eleştirilmez biri değildir hakaret ettiğimi nerde gördün usta kemoş olarak sözlükte başlığı açılmış halk arasında herkes tarafından kemoş kemalist olarak bilinir söylenir...
1) ben ne akp liyim, ne CHP li.
2)ben Mustafa Kemal'e saygı ve minnet duyan biriyim.
3)sen ve senin gibilerin ona ettiği her hakareti kendime, gerçek Türklere edilmiş sayar, aynı seviyesizlikte veririm cevabını.
4)aklımı alayım derken dikkat et, başka birşey alma.
Bu günlük bu kadar yeter, hadi naş naş.
O yüzden mi it gibi korkup herkesi yanlarına çekmek için mavi boncuk dağıtılmaya başlandı?
--spoiler--
tanım kafa siken kemoş zırvalarından biridir. üstelik adam gay.
--spoiler--
O "kemoş" lar sizin sırf kafanızı değil, yedi sülalenizi.... Anladın sen onu. Kuyruk acınız zaten o yüzden. ingiliz .kince oh ne güzel, türk ..kince böyle ciyak ciyak bağırmalar
arap dölü olduğumuzu nerden bildin beni ne kadar tanıyorsun her islamı savunan bağnaz bölücü fetocumudur usta? eline bi idam fotosu geçirmişin her başlığa atıyorsun bu senin ezik vasat biri olduğunu gösterir. işte böyle yaptığınız için siktim sene bu ülkede iktidar yüzü göremeyeceksiniz.

tanım kafa siken kemoş zırvalarından biridir. üstelik adam gay.
Ah kuzum sen entry ni silip duygu mu kasıyorsun? Kıyamam ben sana. Asılırsak bile türk olarak asılırız. ingiliz taşşağı yalayan Arap dölü olarak değil.
yazacak konusu olmayanların geçmişte asılan masum kişilerin fotoğrafından haz aldıklarını görmemize vesile olan durumdur. gün gelir asılan taraf olabilirsiniz dikkat edin derim evet..
Siz birde dedenize sorun diyecem am en son entariyle efil efil serinliyordu. Biraz zor cevap verir.
görsel