bugün

2023 yılında olan herhangi bir gün. O zaman demokrasi ve düşünce özgürlüğü m.k. nin hedef gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşacak.
olması gereken ve çok çok gecikmiş olan gün..
din öğretmek bahanesiyle çocukları yurtlara kapatıp tecavüz eden şerefsizlerin ve bunları savunanların yok edildiği gündür.

o zaman her şeyi konuşabiliriz.
Yobazlar Atatürk'e küfredip her türlü iftirayı atıyorsunuz.
Halen her şeyin konuşulduğu gün diyorsunuz bir de.
o gün bugündür.

Hadi konuşalım?
Beni donuza atanlar şarapçıların da yorum yapması tuhaf.

Bu kemalistler sadece ilerigörüşlü değil aynı zaman da gizligörüş gücüne de sahip anlaşılan.
çocuk gibi, madem siz onu konuşacaksınız siz de hırsız ve tecavüzcüsünüz omo diyen şahıslar çok eğlenceli.

5816 nın kalktığı gün..
M kemal i koruma kanununun çıkarıldığı günün ertesi sabahı.
Asıl soru: kemalistleri bu kadar korkutan konu ne? Neyin konuşulmasından böyle korkuyorlar?
aptal bunlar !! valla...gülünç bu herifler....

okuma özürlü beyinsiz evladım benim- mustafa kemal paşa nutuk ta zaten kendisiyle ilgili herşeyi, belgelerini sunarak, hem de tarih, şahıs, mevki ve tasnif numarası vererek ortaya döküyo, a benim gerizekalı akgötlü karakafalı kardeşim !!!...

nutuk denilen kitabın yüzde 70 i zaten belge...üstelik başkalarının birbirlerine yazdıkları belgeleri, o zamanın gazetelerinde çıkan haberleri, tarih mevki belge no, tasnif no, vererek anlatıyo...

kendisinin yazmadığı, sadece belge trafiği bilgisine sahip oldu, o şöyle yazdı, bu da şu şekilde cevap verdi, şeklinde derlemeler yapıyo...

yani nutukta hiç boş yok...

tamam sen okuma tembelisin ,ama en azından bi kitapçıya gir, bak para ver de demiyorum, eline orada rafta duran nutuklardan birini al, şöyle bi 15 sayfa falan oku, bu söylediğimin hemen farkına varırsın, üstelik hiç kimse de sana nutku niye okuyosun, demez...

yani bunu bile yapmadan gelip buraya başlık açarsanız,beyninize beyninize yersiniz tokmak darbelerini.

mustafa kemal, hiçbir şeyi boş bırakmadan, kocaman kalın bir kitap halinde, türkiye cumhuriyetinin kuruluş aşamalarını, poposundan uydurmadan, belgelere dayanarak yazılı metin haline getirmiş, bunu da türkiye büyük millet meclisinde -hepsini okumak kaydıyla, türkiye ye ilan etmiştir.

yani mustafa kemal paşa, hesabını kendi hayatı içinde, sizin aklınıza gelen ve gelmeyen herşeyi ihtiva eder bir şekilde, meclis vasıtasıyla milletine vermiştir !!

bu bahsi geçen metnin adı nutuk´tur.

nutuk sayesinde akgöt ,doğmadan 75 yıl önce düzülmüş bulunmaktadır.
Daha ne konuusacaksiniz acaba? Adama riza nuru kaynak gosterip oluur olmaz her seyi soyluyorsunuz zaten.
ona daha çok zaman var

önce şu donsuz dincilerin kuran kursuna gelen çocuklara

neden ? nasıl ? ve niçin ? tecavüz ettiklerini konuşalım.
Fikriye hanım'ın kayıp meZarının ortaya çıkacağı tarih olacaktır. Ve kayıp otopsi raporunun.
Filmi bile var.

(bkz: mustafa hakkında herşey)
Her bir iftirayı attınız zaten. Utanmasanız diyeceksiniz ki zamanda yolculuk yapan ulu rte zamanda geriye gitti ve aslında kurtuluş savaşında o önder oldu savaş öyle kazanıldı. Atatürk hazır zaferi sahiplendi öylece kendi adını duyurdu.

Başka daha kalifiye rakiplerle çıkın meydana. Hadi bakalım.
Hz. Muhammed'in yaşamadığı ifşa oldu. Bu bilgi hayatımı tamamen değiştirecek.

Merhaba rahip.
2023'te görüşürüz bakalım. Ceza'nın dediği gibi Maskeler düşünce şak şakçılar kaçar.