bugün

10 kasım 2013'te gerçekleşen bir hadise. alenen putçuluktur. hint nasıl ineğe tapıyorsa, bazıları nasıl heykele tapıyorsa bunun da pek farkı olduğunu düşünmüyorum. ayrıca sadece 2013'te değil her sene 10 kasımda gelip secde eden yüzlerce insan var ve bu insanlar başka bir topluluğu cahil ve koyun olarak yaftalayan insanlar. bunların sözüne, iftiralarına ve teorilerine ne kadar güvenilir orası muamma.

https://www.youtube.com/watch?v=rvhgCp22hy0

edit: atatürk' ü seven, kendisinin zekasına hayran olan bir insanım. ülkemizin kurucusu. lakin abartmaya da gerek yok yani.
Secde değil, mozeleyi öpüyorlar.
" tuttuğu partinin tutacak yeri kalmadığından bari atatürk'e laf atayım diyenlerin açacağı başlıklardan.
gel aldığının 2 katını vereyim atatürk' ü öv. olur mu ? gel hadi gel naz yapma " dedirtti.

bilmem ne belediye başkanı da övmeye başladı bak.
her ankara'ya gittiğimde yaparım. mermerleri yalayıp yutasım bile geliyor. sayesinde bu topraklarda özgürüz daha ne olsun be.
arapların kabesine binlerce lira para bayılanların zoruna giden etkinlik.
Allaha tapmaktan daha mantıklı eylemdir. Allahınız kimse için bir şey yapmamışken kamal bir ülke kurmuştur.
Ben nasıl senin olmayan birşeye secde etmene karışmıyorsam sen de bana karışamazsın.