bugün

bilen bilir ama bilmeyenler için keps koyalım;

görsel

arkadaşlar ben çok kötü hastalıkları olan bir hastaydım. ayak kanseri, yüksek tansiyon, nikah şekeri, kalp yetersizliği, amsal retardasyon gibi çok ciddi rahatsızlıklar 12 yıldır peşimi bırakmıyordu. modern tıb namına yatmadığım bıçakaltı, kullanmadığım ilaç, elletmediğim doktur kalmamıştı. bütün ümidlerim tükenmişti ki tamamen tefavuk eseri bir gün ekranda hocamızı gördüm. hemen ceb telefonumdan ekrandaki numarayı çevirdim.

sağolsun hocamlar hiç ulaşılmaz bir insan değil. çok sıcak yaklaştılar bana. hocamın tavsiyelerine uydum. aktardan benzer içerikteki ürünleri çok ucuza alabilecekken aynılarını hocamızın tavsiyeleri üzerine kendilerinden aldım. kerizlendiğimi söyleyen dostlarım oldu fakat bence yanılıyorlar. 3 aydır ota çöpe mantara katır yüküyle para verdiğim doğru fakat normal doktoruma gittim ve test sonuçlarına doktorum da inanamadı. tüm hastalıkların temeli olan "damarların tıkalı olması" tamamen ortadan kalmıştı. tüm damarlarım açılmış. köprü trafiğine rahmet okutan damarlar gitmiş san marino sokakları gibi yayaların rahatlıkla fink ve benzeri atabildikleri geniş caddeler gelmişti yerlerine adeta. doktorum fiziksel muayene sonunda artık ölümsüz olduğumu söyledi. mutluluktan uçtum. "ne yapıyorsan, aynen devam et, ne içiyorsan aynısından bana da." diyerek dr. mustafa eraslan hocamın tavsiyelerine uymaya devam etmemi salık verdi. paslanmaz çelik oldum, bulletproof'um, waterresistant'ım şu anda. osuruğum bile kesildi. ki büyük sorunlarımdan biri idi.