bugün

fettulah gülen i bile laik bulacak derecede yobaz olan, son zamanlarda her üniversitede bildiriler dağıtan, giderek yayılan ve hamasın, müslüman kardeşlerin türkiye kolu. cihad ilan etmek üzere olan güruh.

resmi siteleri gibi yayın yapan bir site var, belki de resmi sitedir.http://www.kudusyolu.com

ama her geçen gün daha da arttıkları ve ülkeye ne getirmek istedikleri belli olan kalabalıktır.

siz müslümansanız, biz neyiz? biz kendimize ne demeliyiz?

az önce sokak direklerinde onlarca şehitlerinin resimlerini ve kuran ayetlerini yazan afişler görmeme neden olan kalabalıktır.
filistin'li din kardeşlerine destek oldukları, bildiri dagıtma gibi komunistlerin de son derece uyguladıgı yasal eylemlere imza attıkları için müslümanlıgı kafa kagıdında kalanlar tarafından yobaz olarak nitelenen takdir edilesi insanlar.
kendilerini müslüman olarak tanımlayan öğrencilerdir. kendilerini "müslüman" olarak tanımlamaları diğer kişileri "gayrımüslim" olarak görmeleri anlamına gelmez. kişi kendini nasıl tanımlarsa odur. şimdi ben kalkıp "ben insanım" desem diğerlerini hayvan olarak mı görüyorum. cevap veriyorum hayır. bu kısaca öküz altında buzağı aramaktır, demagoji yapmaktır.
kelime-i şehadeti inanarak söylemiş öğrenci tipi. sayıları çoktur ve inşallah da sayıları çoğalmaya devam eder.
cihad ilan edeceklerini ilan eden, zalimleri unutmayacaklarını iki türk jandarmasının kolunda çekilmiş başörtülü kızların fotoğraflarıyla sokaklara asan gruptur, yobazdır, başörtüsünü genlerine kazıyarak gelecek nesillere aktaracağını açıkça ilan eden gereksiz kalabalıktır, filistine destek olma sadece görüntüden ibarettir...

hayvan gibi muamele gören insanların arasında ben insanım diyen insanın tuhaf kaçmayacağı ve deagoji yapmadığı kesindir, ancak insan gibi muamele gören insanların arasında ben insanım dersen demagoji yapmış olursun...

müslümanların arasında ben müslümanım diye bağıran insan da birşyler hedefliyordur herhalde...
sehitlerinin fotograflarından asla rahatsız olmayan insanlardır.
müslümanığın sadece kelime-i şehadet getirmek veya "ben de müslümanım" demek olmadığını bilen insanlardır.

cihad'ı sadece bedenen savaşmak olarak algılamayan, ilimle de cihad yapılacağını bilen insanlardır. en azından sadece adam öldürerek cihad yapıldığını zanneden bünyeler gibi değillerdir.

dinini yaşıyorlar diye yobaz damgası yiyenlerdir. dinin gereklerini bilen, birşeylerin arkasına sığınanlar değillerdir.

nüfus cüzdanının din ibaresinde "islam" yazıyor diye herkesin müslüman olduğunu zannetmek acaba hangi demagojinin eseridir.

sadece ve sadece müslüman oldukları içi "müslüman öğrenciler" diye yazan ve birilerine birşeyleri hatırlatmayı amaçlayanlardır...
yapılan muğlak tanımları gördükçe "lan bende onlardanım da haberim mi yok ?" diye düşüncelere sokan siyasal destekli grup.
herşeyi anladımda cihad ilan etmek, şeyhlerin arkasında şeriat ve din adına terör yapmak gibi dalyarakça isteklerim olmadı. *
filistinli masum insanları katleden yezid israil yönetiminin, dolaylı olarak abd yönetiminin büyük ortadoğu projesinin
eş başkanlığını yaptığını söyleyen recep tayyipe karşı ne yapmışlar kendileri, çok merak etmekteyim.

tanım: müslüman öğrenci kapsamında kalmak için okulu uzatma ihtimali olan öğrencilerdir.
her kavram gibi sözlükte bulunması gereken kavramdır. insanı dindar veya dinsiz yapmaya gücü yetmeyecek gruptur...
kız / erkek arasındaki (erkek / erkek - kız / kız hürrem haramdır) ilişkileri gizli ve saklıdır. cinsel boyutu varsa, araya mutlaka bir çeşit nikah koyulmalıdır.

(bkz: uludag sozluklu musluman ogrenciler/#3160857)
(bkz: her şeyin fazlası zarar)
güncel Önemli Başlıklar