bugün

yazık lan kimlerse... o kadar yedir, içir, büyüt et, 14 yaşına getir... biricik evladın gitsin murat boz hayranı olup çıksın. gecenin bi yarısı beyaz şovlarda muradiçin çığır çığır çığlık atsın. hayır çoluk çocukla takıla takıla murat'ın da kafanın civatalar gevşemiş, o da çocuk çocuk espriler yapıp durmakta.

konu ile alakası yok ama nasıl da belli di mi beyaz'ın çocukluğunu ingiltere'den 8 yediğimiz dönemlerde yaşadığı... ulan bir megan fox gelecek diye o kadar aşağılık psikolojisine soktu ki kendini ve konukları... vilma'ya soruyor, muradıma soruyor "ne sormak istersin" falan filan diye... amerika'da 3. sınıf bir aktrist lan! beyaz abi dünya çok küçüldü artık, megan fox tırt bi celebrity... bi kere ben amerika'dayken(ziyaaa!) bir kokteyle çağırmışlardı beni, bu da vardı orda, hiç yüz vermediydim... beyaz abiğcim, hayır kendin yaşlanıyorsun bari ekibini falan gençlerden oluştur da böyle komik durumlara düşürme kendini...
gece gündüz ergenler çocuklarıyla uğraşmak zorunda kalan ana babalardır.
hele bir de "murat bizi boz" diye bağıran güruha dahilse evlatceğizi, bence dünyaya başka varlık getirmemelidir.