bugün

Çok sıcak bir ağustos vardı yine, Şirin evimde soğuk biramı açmış, terleyen taşaklarımın arasında tutarak az da olsa serinlemeye çalışıyordum. arka sokağa bakan penceremizden istemsizce bir bakış atmamla nostaljik türk eseri murat 124 gözüme takılıverdi.

Boş bir arsaya park etmiş kırmızı murat 124, arka koltuğunda oturan iki çocuk fark ettim. Önceleri pek önemsemedim. Fakat bunlarda bir mantık hatası var diyerek takibe almaya karar verdim. Araba oradan hiç kıpırdamıyor fakat çocuklar her gün içinde oturuyordu. Sherlock holmes'liğim üzerimdeydi yine.

neydi bu her gün karargah gibi kullanılan arabada ki sır? Ben bu ipnelerin numarasını çözeceğim diyerek balkonda sigaramı harlamış, ufukta batan güneşi seyrediyordum. Gözlerimi kısarak içimde fırtınalar koparan kararlar alıyordum. En sonunda olay yerine göz atmaya karar verdim. Her şeye burdan başlamalıydım. Hemen seksi bedenime bir şeyler giyip merdivenlerden şimşek gibi indim. sokağa indiğimde taze oksijeni kömür karası ciğerlerime çekerken her şeyi planlamıştım bile. Arsanın yanına yaklaştığımda dördü birden bana bakıyorlardı. Hemen 'selamun aleyküm' diyerek sohbete giriş yaptım. 2 aleykümselam cevabı ile konuyu açtım.

- Buralarda satılık arsa var demişlerdi burası olabilir mi bilginiz var mı ?

+ Yok abi ya burası kimin bilmiyoruz.

- Siz bu mahalleden değil misiniz ?

+ Hepimiz bu sokakta oturuyoruz ama buranın sahibi yunanistanlı diyorlar, memleketindedir satılık değil diye biliyorum.

Edindiğim izlenimlere göre yardım sever iyi çocuklardı. Yaşları da 21-22 arasında olduğu için bi vukuat olursa hepsini sırayla tutar degaj yaparım diye düşünerek konudan biraz uzaklaşmaya başlamıştım. daha büyük işlerin adamıydım ben. Yine de bu olayı neticelendirmeden buradan gitmemin bir yenilgi olacağını biliyordum bu 5 saniyelik düşünme süresinin ardından tekrar direksiyonda bulunan ergene yöneldim.

- Araba senin mi güzelmiş.

+ Yok abi boyacı ilhan abi var onun. hurdaya çıktı motoru yürümüyor artık oturuyoruz biz arkadaşlarla.

- Öyle mi ne güzel. Neyse hayırlı akşamlar.

onları gözetliyor, pencereden onları gördüğümde oraya gidiyordım, muhabbeti ilerletmiştik. Artık abileri olarak beni seviyor sayıyorlardı, japon kale maç bile yapıyorduk. Aralarına sızmıştım. Olayı açmak üzere planları kafamda oturtmuşken, Bir sabah ekmek almaya çıktığımda her şey kendiliğinden çözülüverdi.

Sabah ereksiyonumu daha tamamlayamamış, önümde bir balta taşıyor gibi sağa sola kaydırarak küçük rainheart!a hakim olmaya çalışıyordum. erkekler onu saklamanın ne zor şey olduğunu çok iyi bilirler. Anneleri sabah uyandırırken görmesin diye yataktan kalkamamışlardır. Neyse isyanı bastırıp kontrolü sağlarken, ekmeği almak üzere bakkala girecektim ki bir afet beni yolumdan ediyor 'bu kız kim lan' diyerek geri vitesimle manitayı süzüyordum. Bizim civarda gezenleri illa kollarım huyumdur yani. Bizim gizemli çocukların sokağına girmesiyle pis bir şekilde sırıtarak " bu ipneler tanıyodur mutlaka sorarım onlara bu kızı" diye iç geçiriyordum. o esnada arsanın köşesinde oturan bu 4 lüden bir tanesini fark ettim. Kızın geldiğini görmesi ile arsanın içine girmesi bir oldu. Kız arsanın önünden geçti ve yürüdü. Ben kızın hemen arkasından bu ipnelerin yanında bittim. Beni gördüklerine hiç sevinmemişlerdi.

- Nabıyonuz lan tanıyonuz mu olm bu kızı at gibi lan.

+ Yok abi ya. (stres aynı zamanda boşalamamanın verdiği sinirli bir atar var)

- Ne çeviriyonuz lan siz.

(bir ipnenin elinde peçeteyi görmemle teşhisi koymam bir oluyor)

- Sapık mısınız lan ? karılara bakıp 31 mi çekiyonuz.

+ Şeyy abi yok ya.

- olm leş gibi döl kokuyo içersi. (tamamen peçeteye güvenerek yemliyorum)

+ Abi yok ya.

- Olm söyleyin bak abinizden mi saklıyorsunuz normaldir böyle şeyler hepimiz asılıyoruz.

+ abi çekiyoruz bazen ya ne olcak arkadaşlarla öyle gelip geçen kızlara bakıyoruz.

- Oğlum nasıl grup halinde 31 çekiyorsunuz nasıl bişeysiniz lan.

+ Abi söyleme kimseye yaa hem o kız bizim kiracımız tanıştırıcam seninle söz.

Bu piçlerin olayı şu. Yoldan geçen karıyı, kızı kollayan erketeci biri arsa başında bekliyor. Güzel karı kız geldi mi arabaya koşturarak ihbar ediyor ve yarak el marifeti ile kızın geçtiği esnada göte dikiz atılarak hayallerle mest ediliyor. Sözünü tutması üzerine kızla tanışıyor, hatta 7 ay kadar çıkıyorum.

ve bu ipneleri kendi dünyalarına terk ediyorum.

Peşinden koştuğum bu olay çok derin bir dedektiflik ruhu gerektirmese de çözmüş olmanın verdiği mutluluk ile cigaramı yakarak bir daha bu yezidin piçleri ile hiç görüşmemek üzere vedalaşıyorum.
güncel Önemli Başlıklar