bugün

ABD Irak'ı işgal ettiği zaman silahı ilk bırakan MUKTEDA SADR denilen soysuzdu.
Bu kahpe sonra ABD ile görüşüp sünnileri temizleyelim diyen rafizi itdi.
Şimdi Abd'ye karşı savaş kararı almış.
Şerefsiz... 20 yıl itliğini yaptıkların ile neden savaşmak istiyorsun..!!!
ABD Irak'ı işgal ettiği zaman silahı ilk bırakan MUKTEDA SADR denilen soysuzdu.
Bu kahpe sonra ABD ile görüşüp sünnileri temizleyelim diyen rafizi itdi.
Şimdi Abd'ye karşı savaş kararı almış.
Şerefsiz... 20 yıl itliğini yaptıkların ile neden savaşmak istiyorsun..!!!
kendisini tanımıyor etmiyorum ama isim de isim arkadaş.

isim seçme şansım olsa bu ismi seçerdim bildigin ateş ediyor. bizdeki höy höylerin yaratmaya çalıştıgı etkinin bin katkını yaratıyor emekli binbaşı höy höy de höy falan.
şii terörist.
türkiyeyi tehdit eden lider, başikadaki türk askerleri hedefimiz olacaktır dedi bu adam, neye güvenerek, tabi ki abd den aldığı gazla, 2003 te abd işgaline direnen adam şimdi abd kışkırtmasıyla türkiyeye baş kaldırıyor.
akşam akşam akıllara düşmüştür..

kimdir ki bu?
2003'te abd askerlerini karşılaması terör örgütü lideri yapıyorsa,göbek atıp ayağına kapanarak karşılayan kürtlerin hepsi teröristtir.yüzsüzlüğünüz coğrafyaları aşıyor
ırak direnişini satan adamdır.

sünniler irak ta abd'ye karşı direnirken, işgal sonrası kazanacağı pozisyonları hesabına düşen, fırsatçı yavsağın önde gideni.

sistani de abd işgaline ses çıkarmamak için abd'den 100 milyon dolar rüşvet almıştı.

ölen her iraklinin kanında el izleri var bu serefsizlerin.
gece gece ırak işgalinde caminin içinde amerikan askerlerine direnmesi ile akla gelmiştir.
ışid denen canilerin biran önce bulup gerekeni yapması gereken bir diğer cani.
(bkz: mehdi ordusu/#21076410)
kabadayı gibi bakışı vardır.
görsel
maliki'yi uyarmıştır:
görsel
abd askerlerinin çekildiği andan itibaren iranla işbirliği yaparak kürtleri kesmeyeceğe çalışacağını tahmin ediyorum. türkmen milletvekileri kendi grubunda. sunnilelerde kısmi de olsa barışa girerse kan gövdeyi götürür...
ölmesi halinde, gavur ekmeği ile beslenen fethullah'ın şehit saymayacağı isimlerdendir. nedeni gavur abd'nin karşısında olmasıdır.
Amerikalıları epey bir silkeleyen Şii lider.
türkiye ye niye getirildiği merak edilen şii siyasi lider. büyük ayetullah muhammed bekir el hekim in suikastinin arkasında olduğu iddia edilmişti. o suikastin arkasında mıdır bilinmez ama onun arkasında ali sistani nin olduğunu söylemek için, uzman olmaya gerek yok.
günümüz itibarı ile ankarada bulundan direnişçi, şii lider.
atv anahabere göre ankarada olan, aşırı abd karşıtı ıraklı şii lider. başka hiçbir yerde bahsedilmiyor bu haberden.
saddam asılırken etraftaki askerlerin ismini haykırdıkları, saddam ın gülümseyerek dalga geçtiği şiilerin lideri.
mehdi ordusu'nun lideri. bu adam daha önce abd askerlerine karşı savaşmamış mıydı? ama, sanırım çözüyorum; el hekim, bedir tugayları, mehdi ordusu, sistani'nin emri: parlamentoda 30 sandalye. evet evet anlıyorum galiba.
tsk'ya karşı açıklamaları nedeniyle bi çay koy * denilesi şii lider miş.

http://www.internethaber..../news_detail.php?id=89002
amerika ile saddam ın idamında kucak kucağa olan ve nasıl amerika nın işgaline karşı olduğunu çok merak ettiğim kişi.
saddam hüseyin tarafından idam edilen babasının intikamını almak için, saddam ın boynuna ipi geçiren cellat olduğu iddia edilen kişi...
babası saddam tarafından öldürülen kisidir. saddam da töreye mi kurban gitti sorusunu akıllara getirir