bugün

(bkz: tikkydir)
balık hafızalı kızdır.
Kekleme msni açan kızdır.
birde "123456" yapan vardır en tehlikelisidir.
Msn adresine girmeye teşebbüs eden kişilere, msn adresinin kilidini paspasın altına bırakan kızdır.
(bkz: dostum seni hiç iyi görmedim)

(bkz: abazanlara alternatif delik önerileri)
azınlıktadır; zira kızların şifrelerini çözmek "poincare varsayımı" çözmek kadar zordur.
[#4250936]*
yapılan son araştırmaya göre büyük hackerlerin kullandığı hack programları basit şifreleri artık en son arıyomuş. size de öneririm devir basit şifreye dönme devri.
geçer geçer buda geçer.
bi enrty'e ağlayacak insan mısın sen?
Daha ne entryler gelip geçecek.
Hayatında yeni entryler olacak. Onlar hep artılanacak.
Çok mutlu olacaksın.
kaybedecek bir şeyi olmayan kız.
sarışındır.
(bkz: genç britney ler rahatsız) *
fake hesap açan kızdır. hoşlandığı kişiyi ekleyip sözde deneyecektir.
önemsiz kişileri kaydettiği ve ikinci bir msn adresi olan kızdır.
ayça_22'dir.
zeki bir kızceyiz olabilme iltimali vardır kanımca .*
msn'de şifreler en az 6 haneli olduğu için, başlıktaki insan tipi yoktur aslında. yani sarışın insan da yoktur. kamuflaj da. az dikkat vardır, forum tipi entry vardır.
f klavye ile karşılaştığında zorluklar yaşayacak kızdır.
bilgisayar ile arası sadece msn ve facebook gibi öğelerin dışında iyi olmayan kızdır.
"kahretsin sebastian, ya 123456 yapsaydi nasil heklerdik?"

-msn şifresini 12345 yapan kızın internetten tanistigi fransiz sevgilisinin ev arkadasi.
gizli sorusunun cevabına gerçek cevabını yazan kızla aynı akla sahiptir..
telefonunun güvenlik kodundan dolayı güvenli bir şifre belirleme amacı olan kız.
(bkz: kim bilir)
5 haneli olduğu için şifre olarak kabul edilebileceğini pek sanmıyorum.*
gizli sorusu "en sevdiğiniz yemek nedir?" olan kızdır. cevabı da "makarna"dır büyük ihtimalle.
msn şifresini 12345 yapan erkeğin kız versiyonudur. msn şifresini 12345 yapan erkek ise gerçektir ve tarafımdan varlığı su yüzüne çıkartılmıştır. msn şifresi kırıldıktan sonra ise şifresini 1234567 yapmıştır. tekrar kırılınca akıllandı galiba. ve yukarıda mustafalar da yapabilir diyen yazar arkadaşımız evet gerçekten yapıyorlar. * *