bugün

-olm sende niye hiç kız yok laflardık şimdi off mina koyim.
+yok işte sende var sanki ipneye bak!
-var tabi, ben senin gibi abaza mıyım lan.
+sie söylede görelim o zaman don juan
-şimdi nerden hatırlayım kafa zikme, hem iyi arkadaşlarım senin gibi abazaya verir miyim ben
+de get sende bir tane hatun varsa aha bu çükümü keserim ben.
-yaz mina koyim yaz ııı eee
+söyle
-hayriye1940
+hasiktir o ne lan?
-bilmem ne?
+sarışın, yeşil gözlü kim olm bu kız
-bu şey ee şey ya liseden beri sever beni yüz vermiyorum. neyse neyse kes lan çükünü ipne hadım edecem seni.
3'de 3 isabetli sallayışla %100 ortalamayla oynadığım hede. aslında olay çok basit sallanıcak adresin başına "gothic" kelimesi girilir geri kalanı kişin kişisel becerisi ve yaratıcılığına kalmış. *
kız ismi değil de çiçekli böcekli bişe yazıldığında kesin bi kıza çıkacak olaydır.

ben denemedim, denemem de.
sürekli ereksiyon halinde olmaktan kaynaklı, kan diye tabir ettiğimiz yaşamsal sıvının cinsel organdan beyne gitmemesi sebebiyle ortaya çıkan rahatsızlık. doktorların tavsiyesi masturbasyon yapmasıdır, en azından kısa vadede soruna çözüm oluşturur.
ise yaramayan eylem...ya da ben yeterince rast getirememekteyimdir...gerci sozlukteki "rastgele" butonu da ayni amacla denenmis ama tamamen farkli bir sonuc vermistir. yaziklar olsundur. allah kahretsindir.
Abazan türk insanının dün yapmış olduğu, Bugün yapıyor olduğu ve yarınlarda da üşenmeden sıkılmadan yapmaya devam edeceği açık olan eylem.

3 arkadaşın ellerindeki kağıt ve kalemler ile sınıfta yarattıkları diyalog:

- Abi geçen gün internet kafede yanımda bir adam oturuyordu, ekranına baktım.sexy_funda@dırtmail.com yazdı.O zaman bu kesin var.yaz abi kağıda...
- Olum ben düşündümde kafadan kız ismi sallasak nasıl olur? 40-50 isim türetiriz, elbet birkaçı tutar.Değil mi lan osman?
- He ya.Yazıyorum bak, ayça_asl@hırtmail.com yazdım.Bu garanti vardır.Evet sizin aklınıza gelenleride alalım?
- aha buldum! hot_barbi@gırtmail.com bunuda yazalım.
- tamam abi, aklınıza gelenleri yazın siz, çıkışta hepsini bir kağıda yazar, gidip fotokopisini çektiririz.Sonra gelsin kızlarrr!
- ehahhehah!
- Öhühühü!
bir üst seviyesi bilgisayara hatun bulması için yalvarmaktır.

-(monitörün köşesinden dürterek) şşş.. kız ayarlasana bana.
+...
-vardır senin tanıdığın, koskoca bilgisayarsın
+...
-ayıbediyosun.
+...

(bkz: gider)
(bkz: rus ruleti)
(bkz: butona isim yazmak) *
internet sitelerinde 'izmir'li ayşen oturum açtı' zırvalarına hemen kanıp tıklayan insanımsıyla türdeştir.