bugün

gün geçmiyor ki yeni bir mantık hatası karşımıza çıkmasın. mortal kombat'ta bildiğiniz gibi 3 rounddan ikisini kazanan taraf karakterlere özgü bir son yapma şansı elde ediyor. scorpion dediğimiz vatandaş kafasını çıkarıp ateş üfler, cage dediğimiz vatandaş aparkatla kafa kopartır ( hatta 2 kafa çıkardım lan eheh muhabbeti de var bunun), raiden denen çinli abimiz elektrikle kafayı koparır falan fıstık. gelelim mantık hatasına. sonya denilen bir dilberimiz var hani alevden öpücük atıyor kendileri. şimdi rakibim sonya iken 2 round'u aldım ve ekranda bir yazı belirdi: Finish him... ulan sonya nasıl him olur? sikti mi çinlileri bir oyun yapacaksınız madem adam gibi yapın. hayır sonya saplı sultansa, önceden sedatken döndükten sonra sonya olmuşsa haber verin ona göre karakter seçelim. Anamız var bacımız var. Ben mahallede kendime travesti karakterin olduğu oyunu oynuyor dedirtmen. kahvede bir kere asuman benimki demişim. hassiktir be goro abi. Ha bu arada goronun hangi eliyle 31 çektiği sorunsalına girmiyorum bile. Neyse.
Alevden öpücüğe tamam, him/her hatasına hayır.
çok ilginçtir.