bugün

evet arkadaşlar az önce gördüğüm bir sorun.

önceden de uktelere oy vermek başlığında da beni gördünüz. uktelere karşı çok ilgiliyim nedense. uzun bir aradan sonra böyle bir tespitle ortaya çıktım. evet başlıyorum;

uktelere bakıyorum, böyle saçma sapan bir ukte yok. neresinden düşünmüş de yazmış bu yazıları dedim. adam her şeyi yazıyor buraya. tamam yazda yazılacak bir şey yaz. doğru düzgün yaz bari de biz gelip dolduralım. tamam bu yazarların ukte doldurma işlemini geçtim bu moderatörler ne yapıyor. ukte kısmı sözlükle ilgili bir yer değil sanki. oraya bakan ilgilenen yok. adam klavyenin üstüne oturup ukte veriyor, kimse de bir şey demiyor. böyle olmaz sayın zall bu işe bir el at. ukte dolduran sayın yazarlar, size ukte vermeden önce bilgilendirmek amacıyla yazılan bir yazı var onu bir daha okursanız çok iyi olacak: ukteyi dolduracak ukte bulamıyoruz amk, böyle olmaz ki... oku;

--spoiler--
yazarlar verdiği ukteden sorumludur.
başlık olarak açamayacağınız konuları ukte vermeyiniz.
verilen ukte merak edilen bir konuda bilgi elde etmek için olmalıdır.
ukteyi verme nedenini belirten kısa bir not düşünüz.
--spoiler--

adam ne yazmış oraya; " başlık olarak açamayacağınız konuları ukte vermeyiniz."

işte örnek yazarlar ve ukteleri;
gunde 3 paket sigara icen adam :aeduwnv afphultl afsnmsmw afzllqll agbdlcıd cfvfgmj eegcyxt fvtmnbz zeııvg

bu benzeri daha çok ukteleri var, ancak o kadar fazla ki yazmak çok sıkıcı geldi.

moscow dream : cep tilifonu eiiiiiiiiiyg şangııııııııııııııır eiiiiiiiyg şangıırrrrrrrrrrrrrrrrr eiiiiiiiyg şangırrrrrrrrrrrr

mogosog: d oldurur musunuz *

emcekare : gwrhnfjyeggvbhvfrv

gibi. daha bir çok vardır ancak gözüme görünenleri bunlar. haydi, bir başka başlıkta görüşmek üzere...