bugün

bugün itibariyle farkettiğim bir rahatsızlık durumudur.

orospu kelimesi ile açılan başlıkların son sürat engellenmesiyle sonlandırılıyor bu eylem her nedense.

neden ki? çok mu pis bir kelime bu orospu. çok mu iğrenç insanlar bu orospular. cümle içinde kullanılması sözlük yazarlarının ve okurların ahlakını mı bozmakta? ya da onları süratla geneleve ya da bir rus oteline mi sürüklemekte hemencecik.

neden üç maymunu oynamak zorundayız hep bir türlü anlayamıyorum ben.

sırf bu yüzden erkekler daha fazla metres tutmakta, daha fazla eşlerinden çok onların yanında olmakta bilmem biliyor muyuz bunu?

sırf yarı çapta bir mevlana olup yargılamadıkları için herhangi bir şeyi.

evet ahlaka mugayyir.

kırıntı: orospu bir argo ya da bir küfür değildir, toplum denen kavanozun bir kesim insanlardan hem vazgeçemeyip hem onlara sakız muamelesi yapmasıdır.
sadece onlar değil sözlükten yararlanmak isteyen herkes rahatsız oluyordur. sol frame'i belden aşağı başlıklarla doldurunca birbirine küfreden sokak çocuklarından ne farkımız kalıyor.
seviyenin yükselmesi açısından desteklediğim rahatsız olmadır.
(bkz: hafif meşrep)
son derece yerinde bir durumdur.

argo hatta küfür sayılabilecek bu kelimenin sözlük gibi bir ortamda ağızlara pelesenk edilmesi hoş durmamaktır.

kullanmak mı istiyorsun, ben de sonuna "çocuğu" kelimesini ekler tamlama yapar kullanılırım. olur mu? nasılsa küfür değilmiş.
Ama kendini troll zanneden çocuklarına yol vermesini engellemeyen rahatsızlıktır.

Trollük ile orospu çocukluğunu birbirine karıştıran zatlara moderasyonun sessiz kalmasi başka türlü açıklanamaz.
yobaz destekçisi uludağ sözlük moderasyonunun şaşırtmayan rahatsızlığıdır. bu yobaz trolleri kendileri destekleyip, milletin damarına basıp entry kasılmasını sağladıkları için, onlara dokunmazlar. hatta bu yobaz hesapları bizzat kendileri bile yönetiyor olabilirler.
%50 oy alan bir partinin seveni olmak ve müslüman savunuculuğu yapmak ne zaman trollük oldu.

alıştınız tabi hdp destekçisi yazılara ateist vari sözlere.

burası ekşi sözlük değil asla olmayacak.