bugün

bu aralar her boku silmesiyle gerçekleşendir, tabi gammazlayınca artık yetkili oluyoruz doğru.
Tuvalet temizleyici gibi oldular.
moderasyon iyi de çevresi kötü lan.
Görevleri budur. Bulduğunu silmek.
az once yazdigim bir seyi sadece beni
ilgilendiryor diye silmisler.
burda insanlar cenin halindeyken basina gelenlere kadar yaziyorlar siz benim oylesine herkesin kendinden bir sey bulacagi entrymi siliyosunuz.

hayir zaten toplasan 5 tane entry silmissiniz. onlarin hicbiri de mantikli degil.

ama butun kufurleri tutun sozlukte.

ciplak kadin fotograflari altina dusa girmeli muhabbetleri tutun cunku kimin ne zaman dusa girip ne yaptigi hepimizi ilgilendiriyor. kesinlikle sadece yazari ilgilendirmiyor.
Moderasyon zeki degil ama cok calisiyor ondan.
Kendilerini lord sanmalarından kaynaklanan durumdur. Herkes moderasyon içerikli başlık açarsa olacağı bu.

(bkz: dont feed the troll)
evet bayramda depresyona mı girdi ne oldu tanımlı açıklamalı feci derecede şukulanan entrymi üstteki entry refere etmekle suçlayıp silmiş, canın sağ olsun tosun senin depresyona iyi geliyorsa bizim entryleri islmek sil goçum daha çok sil silen yerlerin ağırmasın yapraaaağm.
sonunda bunu da gördük!!! şok şok.
başkasının nickaltına yazdığım entryi entry formata aykırı diye sildiler. ulan millet nickaltından klavye aracılığı ile sevişiyor ne formatı amk. hadi onu geç az önce entry sonunda ihihi diye güldüm diye önemli bi konuda yazıdğım entryi sildiler. ulan belki kızım, belki yolluyum gülücük var diye entry mi silinir.
pes. bunlar iyice sıkılmış eğlence arıyorlar. pes yani.

moderasyon topsunuz olm top.

mikasa top.

modlar silmeden okuyun arkadaşlar!!!
Ohoo Günaydın güldüm diye kaç nickaltım gitti bilmezsin.
Nırmal bir durumdur. Alışılmıştır.
cümlenin sonuna -dir ekle silmezler dostum.
"moderasyonun her boku silmesidir."
gammaz ibneler arttığı için çoğu yazarın şikayetçi olduğu durum.

not: ihihi
moderasyon kafasına göre entry silmez.

gerekli formatı okuyup, inceledikten sonra tekar dan entry girmeyi deneyiniz.

(bkz: sözlük formatı)
yanlış olan ifade.
moderasyon sözlük kurallarına riayet etmeyen başlık ve girileri siler. bunda şüphe yoktur. he kimi zaman aynı gün içerisinde, kimi zaman ise iki ay sonra. nihayetinde o giri silinecektir. adamlara çamur atmaya lüzum yok.
(bkz: eğri oturup doğru konuşmak)