bugün

sadece rantı düşünürleri bir tane yazar bile sözlüğü bırakmasın isterler, ya arkadaş hiç mi omurganız yok sizin,

bu sözlükte bu ülke için kutsal sayılan dine imana, değerli sayıların ceddine atasına küfür edilmese bu değerler aşağılanmasa fena mı olur, bunu başaramıyorsan ne işin var niye moderasyon oldun.

ondan sonra herkes futbol konuşuyor dersiniz konuşuruz, tabi en azından sarı kırmızı siyah beyaz sarı lacivert bir birimize hakaret etmeden futbol takımları üzerinden zaman geçiriyoruz,

şuraya bak ya, peygamberimizden tutunda mustafa kemal atatürk'e kadar şu an hayatta olmayan kendini savunacak durumu olamayan nice değerlere, gerçekle alakası olmayan donelerle, ispatlanmamış verilerle iftira ediliyor bu değerler ve kavramlar aşağılanıyor.

nerdesin sen moderasyon hee nerdesin!

yapamıyorsan seç 7-8 tane zaman ayırabilen adam yapsınlar, 700 kişiyi idare etmek kolay değil bilirim, asteğmen olarak yaptım ben askerliğimi 50 kişiyi zor zaptediyorduk, genişlet moderasyonu çöz bu rezaleti.
sevgili moderasyon. sözlüğü her açtığımda bir entrymi sildiğini görüyordum. bugün silmemişsin, hayırdır birşey mi oldu? umarım olmamıştır. zira sana birşey olursa bizler çok üzülür yataklara düşeriz, yataklar da üstümüze düşer moderasyon. sadece kişiyi ilgilendiren hedeleri siliyor üstüne bir de not düşüyorsun subjektif diye. lan moderasyon ben adli tıp değilim ki benden illa ki objektif olmamı bekliyorsun? bir de sadece kişiyi ilgilendiren entryleri siliyorsan sözlük yazarlarının itirafları ve ben bu yazıyı sana yazdım başlıklarını tamamen silmen gerekmez mi sevgili gısını aldığım moderasyon? sevgiler saygılar.