bugün

Bilinen gerçek. Fiyatlar çok yüksek.

Tüm operatörler indirim yapmalı.
bir zamanlar sms in pahalı olmasına benzer.. o neydi lan.. 1 sms 2 kontör.. 100 kontör alıyorsun dünya paraya, bi gecede bitiyor.. şimdi sms nasıl bedava hatta üstüne para alınacak duruma geldiyse 3 5 sene içinde mobil internet de öyle olacak..
Gençliğe ihanettir. Ey türk gençliği! Birinci vazifen operatörleri taşlamaktır. Özellikle kaldırım taşlarıyla.
kesinlikle doğru tespittir.
internet hem pahalı hem de kalitesizdir.
Vodafone gibi dünya markası geçinen hizmetler de turkiyede adamı resmen ayakta sikmektedir.
Türkiye açısından yadsınamaz bir gerçek. 1gb internet fiyatı 24 tl. Bu nedir arkadaşım ya. Sonra internet niye gelişmiyor diye şikayet ediyoruz. işte bu yüzden.

Yok evde sınırsız var ama , köye gidiyorum ben. Orda lazım oluyor.
çok pahalıdır kardeşim telefonlar sürekli gelişiyor değişiyor internet paketleri hep aynı 4 gb 6 gb yazıktır günahtır bee.
Evinde sınırsız internet olmayanlara çok silkici faturalar gelmesine sebeptir.

Evet o mal benim*
Turkcell sanıldığı kadar pahalı değildir aslında. 5 i gece 10 gb internet + bin dakika + bin sms 45 tl. biz zaten gececi insanlarız ve 10 gb internet için gayet iyi bir fiyat.
Turk telekom ve sabit hatlara sınırsız konusma, her yöne sınırsız sms, her yöne 3000 dakika ve 8 gb internet 65tl kullaniyorum. Ay icinde 2 kere de haftalik 4 gb yaptim 15+15 toplam 95 tl. Resmen vicdansizlik.
Sürekli 50 liralık aldığım için beni ilgilendirmeyen durum.
Mobil şeklinde bir kısıtlamaya gerek olmayan durum. Türkiyede internet her platfomda pahalı.
turkcell dörtdörtlük paketini inceleyin.