bugün

Bunlar delikanlı olsa gizli gizli talimat üzerine internetten yayın yapmaz yeri yurdu belli olur.

Anonim olarak kadına saldırmak kolay tabi.

Şunu paylaşanda ske sürülecek akıl olamaz.
iyesta kaç para veriyorlarsa 20 lira fazla verelim sus lan...
Virüs bile bunlardan daha az tehlikeli.
yeni virüs niye canan olmuş? akşam primetime saatinde "hayde 2 saat sonraya sokağa çıkma koydum ben" diye flaş haber geçirtip cümbür cemaat herkesi sokağa mı dökmüş? yada ben beleşe dağıtacağım diye maske satışını yasaklayıp, piyasadan topladığı maskeleri kargo uçakla ingiltere'ye, israil'e, ermenistan'a, sırbistan'a, barzani'ye falan gönderip milleti maskesiz mi bırakmış?
Şu misvak dergisinde çizilen karikatürlerin %99,5 ini komik bulmuyorum. Yaşlandım mı nedir???
ya şimdi burada açtıracaklar ağzımı. babası savcı olan ama zekası o baba desteğine rağmen ancak hukuk okumaya yeten dallama beyinsiz adamlar gelmiş buraya yazmışta yazmış.

gerçi benim babamda savcıydı da hukuk sistemi alevi vatandaşlarımızın elinde olduğu için şırnak'a tayini çıkarken nedense kendi mezheplerinden adamları hep büyük şehirlerde kalmakla yetinirdi.

şimdi de böylelerinin evlatları geliyor buraya şike mike falan diyor anlamıyorum cidden. iyi ki hukuk okumadım ama çok mutluyum. yazık cidden. adanalı arap nusayrisi olsaydım ilk okuyacağım şey babamın o kadar desteğine rağmen hukuk olurdu ama. çünkü tarihsel bir geçmişi var hukukçu olmanın onlarda. hukuksuzluk çoktu insanlarında. hama katliamı'nda 40.000 sivili katleden hafız esad'ın nusayri düzeni falan.

burada aklı çok ileri vatandaşlar neyin ne olduğunu, neye neden bu kadar sinirli olduğunuzu anlamıyor diye herkesi aynı sanmayın. bir adamın yazdığı tek bir şeyden ne olduğunu anlayacak kadar şehir şehir gezdik çok şükür bazıları büyük şehirlerde keyif sürerken mezhebi sünni olmadığı için.

bir kere de yanlışa yanlış, doğruya doğru deyin. millete yobaz, çomar derken kendi aciziyetinizi de görün. biraz da saygı duymayı öğrenin, insanları ayrıştırmayın, bölüştürmeyin. ben bunun üstüne daha çok yazarım, oturduğunuz yere kadar, ne kadar işsiz olduğunuza dair ama ben istemiyorum köylü kavgası burada.

neyse ne konuya gelirsek eğer canan kaftancıoğlu ablayı çok severim. kendisini fetöcü günlerinde ekrem imamoğlu başkanla zaman gazetesinde yazarken takip ediyordum. özellikle de kendisini nasıl bu kadar iyi gizliyor diye şaşıyordum açıkçası! sonrasında o tatlı dhkp-c'li gibi çıktığı fotoğraflar çıktı ortaya. sevgim biraz daha arttı. babasına olan sevgime hiç girmeyeceğim. iyi insandır. mükemmel insandır. ama joker olabilecek kadar cool değil.

şimdi gelelim işin ciddiyetine. okuyacak zekada topluluk çıkmaz böyle yerlerde ama. siz bu kadının dediklerini biliyor musunuz? atatürkçü müsünüz yoksa ataları şahkulu, celali, koçgiri isyanlarını yapan suratı maskeli isyankar çocuklar mı? çünkü bu kadın sözde ermeni soykırımını beyninde kabul etmiş, atatürkçülüğe saldıran bir kadın. iki tane de onlardan ekleyeceğim. devamını isterseniz gelir ama merak etmeyin.

insanlara ak çomar diyorsunuz ama kendiniz al mı desem kızıl mı desem bin kat beter çomarlarsınız. edepsizler.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

büyük kadın yeaaa o da bizim gibi ataları şahkulu, celali, koçgiri isyanına katılanlar şey aman atatürkçü, laik, seküler.
Yahu bu kadının eylemlerinin kallavisini açılım sürecinde yaltaklandıklari iktidar yapmıyormuydu. O zaman nerdeydi bu karikatürist bozuntuları. Ruzgar nerden eserse ordan. Rüzgargülü.
biri bu mallara joker'in tüm dünyadaki diktatörlük, ekonomik bozulma ve yolsuzluk karşıtı protestolarda bir sembole dönüştüğünü söylesin. joker gibi çizince bok atmak yerine tam tersine övüyorsunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=F4SDvhaCvlA

hanımefendiyi de hiç sevmem gerçi.
ohooo. hala hükümetin yönettiği devlet, silah bırakması ve ateşkese zorlanması üzere terör örgütü ile görüşürken, atatürk'ümüzün partisindekiler ise şuan terör örgütünün askerlerimizle savaştığı dönemde onun siyasi ayağı ile ittifak yapmasının farkını anlamayanlar, anlasa da anlamamazlıktan gelenler konuşuyor da konuşuyor...

taraflılığınızda boğulmuyor musunuz siz böyle ya? cidden bak. zor olmalı çünkü.

farkında mısınız ulu önder atatürk'ümüzün partisi hdp ile elele sıkışıyor şuan... ne diye? bu adamlar değil mi şuan bizlerle çatışan?

12 yaşında çocuğu tarayan ypg'li video'su internette dolaşırken sırf dinine bağlı arapları öldürüyorlar diye birileri "ypg terör örgütü değildir" açıklaması yapıyor sonrasında. gözlüklü gür saçlı ismi kemal olan tuncelili birisi.

yetmiyor "ceren güneş" kod adlı, ypg'ye katılan teröristi tbmm'ye doktor kıyafeti içinde allayıp pullayıp sokuyorlar...

dhkp-c'den 6 yıl yemiş terörist'e chp onur madalyası veriliyor...

cemil bayık isimli onun bunun çocuğu terörist "chp etrafında birleşelim" çağrısı yapıyor...

insan önce atatürkçü olmalı, vatan-millet sevdası olmalı ki bazı gerçekleri görsün...

ama ne yazık ki içten fethedilen atatürk'ümüzün partisinde gördüğünüz üzere durum gittikçe kötüleşiyor.

sürekli recep tayyip erdoğan'ın diktatör olduğunu iddia ederken oturduğu koltuktan kalkmamak için muharrem ince gibi birine bile atılmayacak iftiralar atan bir siyasi liderin partisinden söz ediyoruz artık zaten.

gelişi bile "kemal kılıçdaroğlu deniz baykal'ın kiralık kasedini kasada tuttu" gibi iddialarla gelişen ve koltuğa paraşüt ile indirilen bir siyasi parti lideri olarak kemal kılıçdaroğlu'nun muhalefet olduğu yıllara baktığınızda tamamiyle chp içinde bir ikiye bölünme hali yaşandığını anlıyorsunuz.

eminim hala öyledir. gerçek atatürkçüler ise %30 bile değildir. şuan bu denli mezhebi ve ırki faşizm güden insanların partisi olmuşken de ne denir bilinmez. iyi uykular gençlik.
görsel