bugün

kötü emeller peşindedir.

ayrıca kızın babasına yakalanma durumunda, giydirilip salonda tur attırılmasıyla sonuçlanacak eylemdir.
hemen irdelenmesi lazım gelen sapkınlık. bir; kızın külotları tuvalette ne arıyor? acaba tuvalet diye banyoya sıçıyor olmayasın? iki; ya annesinin külotlarını daha da beteri ya kızın diye nenesinin ebesinin babaannesinin, büyük annesinin küloduysa arak çektiğin? ooh boy! 3; ulan o kız senin akraban değil mi? ensestçi manyak, alın bu arkadaşı?

edit: donum yok lan! donum yok gençler! zall al bunu, eli çok uzun bunun...
külot fetişi olan akrabadır. Külota boşalıp bırakmasın, çalıp evinde halletsin işini
insan olmayan kişidir.o kız ne kadar güzel olursa olsun o kiloda b.ku sürülüyo sonra sen onu alıyosun falan hatta belkide vücudunun çeşitli yerlerine sürüyosun orgazm yaşıyosun bokla orgazm yaşamak gibi bişe. hatta böyle bişe yapan kişi kesin o kilodu kokluyodurda.
ancak kıroların, hanzoların, barzoların yapacağı davranışı yapan, yanık tenli, siyah gözlü, değişik aksanlı kişidir.
bu tip takıntılı insanlar sayesinde külotçular çarşısı esnafı yattan inip özel uçağına biner hale gelmiştir.yapmayın azizim evde giyecek don bırakmadınız insanlara.
demeyin öyle, kuzenimin düğünü vardı, erkek tarafıyız gençler bizim evde toplandı düğünden önce,

güzel bir ortam oluştu tanımadığım kızlar sayıları 8-9 kadar, bende dahil olmak üzere 3 erkek,

içkiler içildi şarkılar söyledin tabi bütün ortam benim odamda gerçekleşiyor, saat epey ilerlemişti

herkese yatacak yer ayarladım sabah uyandık düğün hazırlıkları için, erkenden duşa girdim odama geçtim... dolabımı açtım.....

bir tane boxer im kalmış diğerleri dolabımda yok ama o gece vardı dolabım da, artık kim aldı ne yaptı sır olarak kaldı.
olmaz olsun böyle akraba. ayrıca çirkin kız yoktur. bakımsız kız vardır. (bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya) *
-klozetin içinden ve lavabo s borusundan da numune alır.
-gerisi malum.
külodu nasıl ele geçirdiğini şiddetle merak ettiğim akraba.
(bkz: ohannesburgerler)
hastadır. acilen bir psikiyatriste gitmelidir.
(bkz: yalan dünya orçun)
kendisine verilecek olan sıfatın o külotla ne yapacağına göre değişeceği akrabadır..

ama ne olursa olsun öyle akraba olmasındır. *
(bkz: abaza)
baldız baldan tatlıdır atasözüne paralel sapıklıkta bir mantıktır. akrabayla da iş yapılmaz zaten.
Piç akrabadır.
güzel fanteziler onu beklemektedir.
Kirli sepetinin pesinde kosan sapik akraba.
amaç ne diye sorulası kişidir. Lakin onu çalıp ne yapacağı da merak konusudur.
belki de külot satıcısıdır.
(bkz: komşusunun camını kıran camcı)
külot fetişisti olması muhtemel akrabadır.
prison break filmindeki t-bag ile aynı sapkın düşünceye sahip akrabadır. *