bugün

çok kötü bir durum olarak akıllara zarar verir. anlatılana göre oracıkta yardım istenemeden oturulur ve duruma katlanılır. eve gitme hazırlığında, oturulan nesneden kalkılması zaman ve sakınca alır.
ev sahibinin eşinden gizlice ped istenmesiyle olaylar gelişir.
NORMAL BiR OLAYDIR. eğer başa kaza geliyorsa ihmalkarlıktır. zira bu meret davul zurnayla geliyorum demektedir. her dişi zat kendi takvimine hakimdir. hani olurda bir düzensizlik mevcutsa bile en az yarım gün öncesinden bellidir.
-ileride anlatacak anım olsun diyen bayanlar ihmal edip aniden başıma geldi ayağına yatabilir. heyecanı nerede? anlayabilen çeperime gelsin.
(bkz: yetti bee iğrendik)
(bkz: her şeyi ortaya dökmeyin)
regl denilen şey bi anda, öyle çat kapı gelmeyeceği için sorun olmayan aniliktir. öncesinde göğüsleriniz hassaslaşır, karnınız ağrır, hafiften sinirlenmeye başlarsınız, kan şekeriniz düşer. bütün işaretleri göz önünde bulundurarak yanınızda ped taşırsınız. zaten bi anda ortalığı sular seller götürmeyeceği için dışarıdan da hemencecik anlaşılmaz. kadınlar zaten ayın bilmemkaçında regl olabilirim tedirginliği içinde olduğundan kendilerine daha bi dikkat ederler, tedarikli olurlar.
okulda da başa gelebilicek olan hadise. aynı misafirlikteki gibidir.
molpedman hemen koşar imdada.
+abla açtım avcumu gel.
Tek care orkidtir.
(bkz: kizlarsoruyor)