bugün

günlerdir bir mini etek lafı aldı başını gidiyor. gına geldi artık. ben mini etek de giyerim, kot pantolon da giyerim, elbise de giyerim.. ama bu senin bana gözle, sözle, elle tacizini gerektirmez hiçbir şekilde. 'mini etek giyersen hakedersin her türlü tacizi' diye de yobazca düşünemezsin. fıldır fıldır nerde kim var? ne giymiş? diye bakanlar insan olarak baksalar birçok sorun da çözülür zaten.
"mini etek giyenleri koruma kollama, neslinin tükenmemesi için "karetta karettaları koruma vakfı"yla yapılan anlaşma uyarınca güvenli bölgelerde yetiştirme vakfı" tarafından yapılan açıklama olsa gerek.
çok mühim olan bu soyun ileri gelen temsilcilerinin feryat figanlarından bir kuble, bir isyan dalgasının dışa vurumu, deyimlerin en çarpıcısı, nitelemeye zeka isteyen vurgu.
kadın yazar olarak, başlığı ve entry'i destekliyorum. bana mühim geliyor. şayet mini etek giyen kızı dışlayan, orospu gözüyle gören kadın da erkek de, içindeki sapıktan korkuyor olmalı. tıpkı oryantalizm gibi. insan içindeki iğrencin ya da ilkelin farkında olduğu için ona karşı ırkçı ve ayrımcı söylem geliştiriyor çoğu zaman.
mini etek giyip otururken orasını burasını kapatmaya çalışan kızlara gıcık olmak
kapatacaktın madem niye mini giydin
mini giydin madem niye kapatıyosun.
Pınar Altuğ'un sebep olduğu sendromdur. Diz kapakların çirkinse giyme onu namaz eteği giy dedirtir. ben demedim başkası dedi.