bugün

Giymeleri en çokta senin işine gelir.
Badeci Tarikatları, cemaatleri ve bilimum Yobaz örgütlenmeleri ortadan kaldırsak ahlaki çöküntüyü tamamen önlemiş oluruz.
günümüz dünyasında bu tarz şeyleri yasaklamanın imkansız olduğu kanaatindeyim ,lakin kılık kıyafete belirli sınırlamalar getirip, resmi kurumlar ya da iş yerlerinde bu tarz şeylerin sınırlandırılmasını gerektiğini düşünüyorum. plajdaki birisine bikini giyme diyemezsin kafede ki bir kıza mini etek giyme diyemezsin ama üniversitede de club a gider gibi giyinmezsin. kimse kimsenin kıyafetine karışamaz gibi düşüncelere sahip olanlara da fazlasıyla karşıyım. o halde erkeklerde boxer ile gezsin hatta üstüne tişört giysin altı çıplak gezsin sonuçta karışmaya veya bakmaya da hakkın yok ve yahut erkekler veya kadınlar üreme organlarına dekolte yapsınlar sonuçta özgürlük bu ya, karışamazsınız. ne yazık ki kanunlar bu tarz şeylere tam bir sınırlama getirmiyorlar. malumunuz devlet büyüklerinin halkımızdan daha önemli meseleleri var!
yahu şu sözlükte ger gün bi başlığa hayretler içinde bakıyorum böyle bi şey mümkün olabilir mi ya?
gereksiz bir istek. bırakın 18 yaş ve üzerinde oldukça herkes istediğini giysin. size ne ki ?
Bence en saçma fikir bu çünkü herkes istediğini giyebilir.
kesinlikle yasaklanmalıdır. hiç giyilmeden çıkılmalıdır çünkü.
Hayrola Humeyni nin torunu mu geldi.
gelecek neswillerin daha ahlaklı yetişmesi
açısından yeni yasayla
yürülüğe girmesi gereken mevzudur. evet..
Yoo artsın hatta. Daha çok giyilsin. Bir erkek olarak beğeniyorum.
Muhtemel yobaz önerisi. Yallah arabistan’a !
Sittirir gider o anayasayı değiştirir veya o anayasaya karşı suç işlersin.

Ya da yazdığın kıça bile çalınmaz!