bugün

yurdum erkeğinin sıklıkla düştüğü bir hatadır kendileri.
" abi, bu kadın yanıyor kesin beee " veya " off be, kadına bak, cayır cayır " gibi cümleler eşliğinde kafadan geçer.
başı açık her kadını gavur filanda sanarlar bu mallar.
(bkz: çocukça genellemeler)
(bkz: ateş olmayan yerden duman çıkmaz)
mini etek giyen kadın gördüğünde yanan erkeğin fantezisidir.
kadınların yaradılıştan beri teşhir duygusu vardır. kimse inkar etmesin.mini etkete teşhir olayından dolayı giyilir genellikle. ama bu o kadının yandığını göstermez.
kadınca bir begenilme duygusunun, "ilginin merkezi olda, nasıl olursan ol" mantıgının sonucudur, cinsel yönü ikinci belki üçüncü plandadır. bu cinsel yönde kendisine erkek arama şeklinde degil, işleri kolaylaştırma, bir nevi kadınlıgı kullanmadır.
elinde hortumla yangına koşma gibi olaylara sebep olabileceği için tehlikeli bir yanılgıdır.
çok da mantıksız sayılmayacak bir sanıdır. Kışta kıyamette millet palto ile sokakta titreye titreye yürür iken, bi de bakıyoruz karşıdan hanım kızımız mini eteğe ile, denizden yeni çıkmış pamela anderson havalarında salına salına geliyor. Başka zaman olsa kırılganlıklarında geçilmeyen, bahar günü iki adım yürütseniz yorulmadık, ağrımadık, üşümedik yeri kalmayan nisa taifesinin bu davranışlarını isviçreli bilim adamları'na havale ediyorum.
yanıyor demese de aklından yahu ne avratlar var bu nasıl sevişiyodur kim bilir.
her erkegin yanilmadan tahmin yuruttugu ve dogru cikarim yaptigi durumdur. az once kanitlanmistir. giyenler kaliyor, giymeyenler uyumaya gidiyor.
edit: limitsiz ickili parti.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
merak ediyorum ifil ifil yanan bir hatun mini etek giymese de erkek ayarlayamaz mi? bal gibi de ayarlar. ciksin sokaga uzerinde en les kiyafetler olsun, kara carsaf bile giyse, yok mu beni siken diye bagirdigi vakit onunde siraya gecmeyecek miyiz? gececegiz. e o zaman mini etek giymekle alakasi yokmus gordunuz mu?

ah bu erkek milleti. ulan boyle diye diye hatunlari korkutacaksiniz mini etekten sogutacaksiniz. iki damla goz zevkimiz var ondan da mahrum etmeyin bizi. ne guzel oluyor boyle corapla falan mini etek oysaki. bulgura giderken eldeki pirincten olmayalim.
mini etek giyen her kadını yanıyor sanmak başlıkta da yazıldığı gibi bu hipotezden öteye geçemez. öff sıkılıyor insan, şu erkeklerin safsatalarıyla uğraşmaktan hakikaten.
erkeklerin şekilci ve yüzeysel yaklaşımının ürünü olabilir ancak bu.
bir konuda onları ikna edebilmek için gözüne gözüne sokacaksın ki bazı şeyleri anlayabilsin, yada kafasına kafasına vur ki algı yolları açılsın. aynı zamanda stres de atarsın.
mini etek giyen kızlar ikiye ayrılır ;
-yakıştığı için giyenler ve sevdiği için giyenler ; bacakları kalem gibiyse giyecek elbet, böyle bir güzelliği niye saklayadursun yahu.

ama erkeğim ya, hemen bir kalıba sokmam gerekir bu kadınları. güzelse güzel yakışmışsa yakışmış banane ! derhal sınıflandırmam lazım, yanıyo çünkü hatun. başka açıklaması olamaz ki, yanıyo arkadaş ben onu bunu anlamam. gidip bi ateşiniz var mı diye soriim o da istiyo anlarım ben.
adı üzerinde sanrıdır. ve hatta epeyce komiktir.
kendini çok yakışıklı , çok süper gören bir abazanlık örneği.
(bkz: hangi dünyada)*
- abi bak bu kız mini giymiş.
+ kesin yanıyordur, ondan.
- bunlar da bikini giymiş.
+ onlar da şu an çatır çatır sevişiyor zaten, ama biz göremiyoruz.
- abi bsg.
"güzel havalarda ugg giyen kızı üşüyor sanmak" düşüncesine benzer.
aslında yanan böyle düşünen kişinin beyin hücreleridir.*
üşüdüğü için giyiyorsa hem mini etekli hem maldır. görsel efektler dışında başka bir amacı varsa bilmedik görmedik duymadık arkadaş. ahanda abazanlıksa oldum gitti.
Ön yargı ile yaklaşan insanoğlu. Türkiye ön yargılı toplum sırasında dünya da ilk 17nin içinde geliyor. Bunu gayet güzel kanıtlayan düşüncelerden biriside budur. Insanları giyinişleri ile yargılamak ne kadar doğru olabilir ki ? Hem başkalarına ne ki açık saçık şeyler giyiyorsa. Sen giymediğine göre sorun yoktur bence. Asıl giyende değilde böyle düşünen insanda sapıklık ve bağnazlık aramak lazım.
mini etek giyen kadın yanmaz. hele ki, bu aylarda.
kadınların var olan genetik teşhirciliğini(hemen köpürmeyin, güzelliğini sergileme anlamında) göz önüne alarak yaklaşım yapın.