bugün

Milliyet.com.tr daha seçim yapılmamışken daha öncesinde seçim sonuçlarını yayınlamıştır.

https://eksiup.com/49968b99436

Ülkemin bu durumuna çok üzülüyorum, diyecek lafım çok ama tesiri yok...
aa 'dan almış.

hepsi de aynı bokun laciverti.
bu sefer bu bboku ellerine yüzlerie gözlerine bulaştıracaklar.

hile yaptırmayacağız. çaldırmayacağız.

(bkz: aa nın seçim sonuçları açıklamasında ön alması)
olur da bu seçimde bu düzen değişirse en büyük atatürk ve vatan sevdalısı olacak gazetenin hareketidir. ne yaparsanız yapın gidip oy kullanın , kafanızı böyle algı oyunlarına kapatın.
kim çalacak lan sizin çirkef oylarınızı .

anca ağlarsınız böyle .
Mesele bir tarafta %50 olması değil isterse %70 olsun ama seçim olmadan böyle bir sonuç nasıl yayınlanabilir?
RTE'nin seçimi kazanacağını biliyorum, ama 52% ile kazanacağı sanki bir hülya gibi geliyor bana.
elleri korkudan tirediği için muhtemelen yanlışlıkla girmişlerdir.
Seçimden önce bunu yayınlamak 2 türlü algı yaratıyor. Insanlar kazanan ata oynamış olduğunu düşünmek ister. Psikolojik olarak bu kabul edilen bir gerçek. Yani başkan belli siz de ona oy verin demeye getiriyor.

Diğer yandan üstü kapalı olarak da biz zaten sonuçları ayarladik diyerek aba altından sopa gösteriliyor. Hatta referandumda ne oldu 2.5 milyon mühürlü olmayan zarf geçerli kabul edildi. Ne hikmetse bu zarfların istisnasız tamamından evet oyu çıktı.

Diyeceğim algı olarak böyle bir algı operasyonu yapılabilir ve bu bir güç savaşı yani kurtlukta düşeni yemek kanundur ama bu refarandum değil başkanlık seçimi. Kilistar çıkıp referandum sonucu için doğru bulmuyorum, hukuki olarak mahkemede hakkımızı arayacağım vs dese de sonuç değişmedi ama şimdi biri çıkıp yine atı alan Üsküdar ı geçti derse bu sefer refarandum gibi olmaz çünkü muharrem ince bu yola kefenimle çıktım diyor. Ne Akşener ne muharrem ince seçimlerin sonunda hile iddiası varken bir köşeye geçip Kilistar gibi doğru bulmuyorum diyip oturacak insanlar değiller.
Tam bir skandaldır. Üzerine gidilmeli. Herkes teker teker en ağır şekilde sorgulanmalı.

Ülkenin kurumlarını itibarsızlaştırdınız şeref yoksunu insanlar.
Erdoğan Demirören'e rahmet okumama sebebidir.

Kendisi ve yayın organları senelerdir akapenin arka bahçesidir.
muhalefetin skandal açlığı .

yemezler anacım yemezler .