bugün

21.02.2024 tarihi önemli bir tarihtir.

inşallah yerli bir motorla üretime devam eder de dışarıdan uçak vs almak zorunda kalmayız.

https://www.hurriyet.com....aan-ilk-kez-uctu-42408709
maket len aq, uçurtma o len aq.

cehapeli mod off.
Nonoşum açmayalım böyle başlıklar. Bize ne, sana ne, ona ne ayol.uştuysa uştu. Çok deyil daha geçen sene dalğa geciyoduk, ne uçağı ayol hahaha diyorduk.

Şimdi gelse aktrollun biri noldu lan onursuz, namussuzlar şimdi de dalğa geçin de görelim dese ne bok yiycez. Tamam adım gibi eminim ışıklı doslar onların seviyesine inip cevab vermez ama olsun polemiye gerek yok ayol, gerek yok.

Görmezden gel gitsin, diktotor Tayyib ayol, kendine oy vermeyenlerin evlerini tespit edip kesicekmis dovalgazlarini. Yapar mı yapar, Allah'tan kömür sobası kullaniyom. 128 milyar yuro nerde ayoooll, nerdee???!!!
ismi tuhaf. Teklemese bari. *
Evet.
Ay bizene ayol. Uşmuşsa uşmuş, bize ne bundan. Ne faydası var bize soruyorum ne faydası var??? Amarikadan hazirini almak varkene üstelik, bı sürü adam çalışmıştır kesin bunun için, boşa mesarif yani.Adam orda hazirini yabmis satiyo, al işte oh mis.

Yunanlı kardeşlerimiz mesela salak mı gittiler amarikadan ef otuzbes aldılar, hayır uyanıklar nonoşum uyanıklar. Ne ugrasicaklar deneyle, bilimle felan.

Hem adı da bı tuhaf deyil mi , Kaan böyle uçak ismi mi olur kizz, ilkokuldan arkadaşımın adı, altına iserdi heb. Doyink 737 diye bı uçak var mesela amarikan mali o da sanırsam, süper. Geniş, ferah, az yakiyo üstelik, külometrede 2,5 tale diye duydum. Süper ayol.

Tayyib böylesini yabsin da görelim, kaanmis peehhh, swh???!!!