bugün

oğlandır. kendisine güveni yoktur içkiden gram anlamaz. git su iç daha iyi keko.
Deniz kenarında içiyorsa eğer tombul efes içip kekoluk yapacağına kaliteli takılıyordur.
bendir.

öyle keko da değildir canı onu istemiştir içmiştir amk sizene.
sütyen de takıyordur.
- ooo bira içiyorum 10 tane içiyorum 20 tane içiyorum ooo var ya 40 tane, şurama da alkok burama da alkol, ooo bak götüme 80 şişe soktum hala kafam sıfır olm.

kıvamında gezen tiplerin anlayamayacağı erkektir. zaten bu tipler içmenin amacından, adabından da anlamaz.
Cinsel iliskide ah askim canimi acitiyosun diyodur.
Birayı kafa olmak için içen tiplerin eleştirisine maruz kalan erkektir. illa kafa olmak istiyorsan votka iç arkadaş. He ben carlsberg içerim o ayrı.
Babet çorabı giydiğini söylememize gerek yok heralde.
Kerimcan durmazı görünce küfür etmeyen erkektir.
Dar pantolon da giyiyordur.
Hani şu popoya yapışan. Millerdan ne olur. Erkek adam viski, absolute içer.
ben ki ayda yılda bir iki bira içerim. öyle çok da içmem yani.

miller nedir amk?

hiç içme bari.

garip erkektir.
Zevkine o uyuyordur sisesini ya da limonla bulusmasini seviyordur. O zaman efes tombul sise icende krodur amk. Birayla kisilik tahlili mi yapilir oldu...
Miller ne lan gazozda bile daha çok alkol var.
Miller için erkekle olmaz, kız birası içiyor demezler mi?
Miller, corona gibi biralar aromalı özel biralardır.
Her damak tadına uymaz. Daha açık bir ifadeyle herkes anlamaz.
Ayrıca pahalıdır da.

Efes tombul şişe ise düz biradır. Abeci birasıdır. Yokluk zamanlarında üretilmiş öylece kalmıştır.
Çünkü Türkiye'de,
bira kültürü yoktur, içme kültürü vardır.
içmek için içen Adam da bi' boktan anlamaz.
Erkeğim diye ortalıkta gezinir bir de.
pamuktan daha hafiftir.
hiç içmemekten iyidir.
votkayı vişne suyuyla karıştırmadan içemez.

yazıktır, çocuk daha.
Miller nedir ya Amsterdam dururken tuborg kırmızı içseydin bari olmadı bro.
Biradan anlamayıp burada ahkam kesenler olmuş. Hele yarrağın birisi gazozda daha çok alkol oranı var demiş. Kırmızı Tuborg 5, miller 4.7 alkol oranına sahip. Yani arada sadece 0.03 alkol farkı var. Adamlar içimi kolay bira yaptı diye suçlu mu oluyor şimdi. Ne yani içimi kolay bira olunca ılık mı olunuyor.

Sen siktir git 8 liraya bir şişe şarap al iç tam senlik olur.
https://www.google.com/am...i-hakkinda-kisa-kisa/amp/
Alkolün her türlüsü zararlıdır. Kararında içmez ve keyfini çıkarmazsanız her alkol sarhoş eder. Bira işte ham maddesi aynı hepsinin ha miller ha kırmızı tuborg ne fark eder? ikisi de işetiyo ikisi de sarhoş edebiliyor.

Ben şahsen bahçemde akşam güneşinin tadını çıkarmak için miller de açar içerim rakımı da koyar içerim. Zevk meselesi.. ama biri gelip de miller içen ılıktır diye başlık açarsa onun da ağzının payını veririz. içmeyi sizden öğrenecek değiliz.
bira içmenin delikanlılıkla alakası yoktur burda gelip ahkam kesmeyin ayrıca millerde kötü bira değildir yurtdışında en çok sevilen markalardan biridir.
amerikadaysa ve miller gold içiyorsa işi biliyordur

burada ki millerden bir şey anlaşılmıyor

genelde ayaklarımı yıkamak için kullanıyorum.