bugün

Dün bi elimde haç bi elimde incil, istavroz çıkartarak yarım kilo aldığım gıda. Domuz etli kurufasülye yapıp umreden yeni gelen komşuma da bi tabak ikram ettim, çok sevindi.
iyide sana ne kardeşim,almazsın olur biter adamlar zorla satmıyorlar ya..
Kim ne isterse satar aq ister al ister alma zorlamı veriyolar.
Tanım:migrosta domuz eti satılması olayıdır.
her haram boku yiyen türk'lerin nedense çok kafaya taktığı konu.
Birtakım samimiyetsiz insanların içki, sigara satışı yapılmasına ses çıkartmayıp domuz eti satışı yapılmasına tepki göstermesine neden olan durumdur.
Normal olan bir olayın bu kadar niye büyütüldüğünü anlamış değilim. Hem bu yeni bir şey değil ki antalyada domuz çiftlikleri bile vardır.

Not: müslümanım bana haram ve gayet normaldir. Adam müslüman değilse yer yani ne var ki bunda trakyada yaşıyorum gelin götüreyim sizi buradaki pazara domuz sucuğu satıyorlar hatta her türlüsünü satıyorlar.
Ataşehir Migros'ta 2003 yılından beri mevcut olan bir durum... Ha bu kadar tartışmaya gerek var mı bence yok. isteyen istediğini alır.
şanli akparti sayesinde bu günleri gorduk.... eyy kıllar nerdesiniz !!!!!
Tanık olmadığımdır. Uyduruyor olmaya sınız?
almazsın olur biter AMK.
yazılanlara bakınca iyi olduğu bir uygulamadır. bu beyinsiz yalaka güruh "artık migros'a gitmem amk" diyorsa, bir filtreleme de buradan fayda sağladı demektir.
aşırı yobaz ve düşüncesizleri görmemizi sağlamış olaydır.
sadece bir soylemdir. ispata dair kimse bir kanıt sunmamistir.
ahaha yobazlar siz hayırdır

http://www.gidaraporu.com...da-skandal-bitmiyor_g.htm

http://www.internethaber....asbakan-verdi-243352h.htm

hüloooooooğğğğğ.

https://fbcdn-sphotos-d-a...f92c86d08653cd90dcce7a0da
Yani domuz etini inek eti diyerek satmiyorlar sonucta. Domuz eti diye satiyorlar. Yemeyen almaz saten. Ülkemizde pek çok din var. Şaşırılcak bir şey değil bence.
Domuz sote zamanıııı.
reyona artı bir seçenek gelmesinin olay olması, ne kadar bağnaz beyinli insanlar olduğunu fark etmek için bir fırsat olmuştur.
izmir alsancaktakinde bundan 10 yıl önce satıldığını görmüştüm, sonuçta oralarda türkten çok gavur yaşıyor. ki zaten alsancakta bir cami zibilyon tane kilise vardır. yani adam orada satmasın da ne yapsın talep arz meselesi.
ateyizler yaşadı... canibalizm de serbest nasıl olsa, bol bol domuz yersiniz artık
Olabilecek bir durumdur. Madem haram burasi musluman ulke uygun degil felan.
E raflarda alkollu icki de var. O da haram.

Zorla yedirmiyorlar sonucta. Tek derdiniz bu olsun.
Bizim domuzcukları mutlu eden gelişmedir.
birkaç liraya alınan dönerin içindekilerin araştırılması sonucu çıkan bulgular kadar önemli değildir. Ayrıca almak zorunlu değildir.
domuz'u kasaplık hayvan kategorisine alan parti ak partidir. iyi de yapmıştır. bu ülkede sadece müslümanlar yaşamıyor mk.
Kimisi domuzun etinin girdiği yerden alışveriş yapılmaz demiş; domuz dünyamızda var olan bi varlık yaşamayın madem o var diye. Bu nasıl bi yobaz düşünce? Sanki zorla satıyorlar, al diye boğazına yapışıyorlar.
Yüzde yüz müslüman olmayan bi ülkede olabilecek bi durumdur.
isteyen alabilir,zorla değil ya.
güncel Önemli Başlıklar