bugün

nasıl mide bulandırıcı bir gençlik yetişiyor lan böyle kusura bakmayın ben olaya genel bakıyorum söylediklerimin şu son yaşanan olaylada alakası çok yok bu olayda kızın suçu yok gibi zaten o yaşta bir kız hisleriyle hareket eder muhakeme yeteneği ve akli melekeleri düşüktür ama kızı biraz twitterdan inceledğimde 18 bin takipçisi var. vay amk dedim bizim mahallenin nüfusu kadar lan .14 yaşında bir kızsın 18 bin takipçiyi sen napacaksın yaw arkadaş benimde ifrit olduğum konu bu bu popüler olma sevdası başladı şu yeni nesil arasında çok boktan sikko birşey birisi fame olmak için götünü yırtar beğen geç , for bilmem ne bıla bıla ,dudak büzüştürüp faceye resim atarlar canon nikon kameralarla amele gibi selfie çekilirler arkadaşlarının resmini atarlar facebooka o benim degerlim herşeyim tarzında cıvık cıvık hareketler amk o kadar zavallı bir nesilki yani o kadar açlarki kendilerine hayran olan birilerini bulmaya takdir kazanmaya . şimdi bu insanlara ne kadar kızsamda küfretsemde aslında bunlarda da kabahat yok bütün suç onlara iyi bir eğitim verememiş öğretmenlerinde anne ve babalarında da aslında. devletin yerinde olsam 17 yaş altı herkesin twitter veya facebook kullanmasını yasaklarım .he yasaklamasam bile giderim ailelere internetin doğru kullanımıyla ilgili yurt genelinde seminerler ve dersler verdirtirim bizim ülkemiz ne yazıkki bu konuda geri amk her konuda olduğu gibi facebooka liselı kızlar diye aratın çıkan sayfalardaki 14 15 yaşındaki kız resimlerine 30 lu 40 lı 50 li yaşlardaki hanzoların nasıl mide bulandırıcı yorumlarda bulunduğunu görün arkadaşlar işkembeden sallamıoruz burda baya bi araştırdım gözlem yaptım gerçekten tehlike git gide büyüyor velhasılıkelam türkiyenin geleceği emin ellerde değildir . umarım ben göt olur çıkarım tek umudum o inş 10 sene sonra göt olurum ama görünen köyde kılavuz istemez hanyy .