bugün

mhp genel başkan yardımcısı zühal topçu, öğretmenler günü münasebetiyle meclis’te yaptığı basın açıklamasında, öğretmenlere bir maaş ikramiye verilmesini istedi.

topçu, akp iktidarlarında ulaştırma ve sağlık bakanlıklarının 10 yıl boyunca aynı kişilerce yürütüldüğünü belirterek, "ama milli eğitim bakanı tam beş kez değişti. bu bile milli eğitim bakanlığının nasıl yönetildiğinin ve ne kadar istikrarsız olduğunun göstergesidir" ifadelerini kullandı.

eğitim sistemindeki yap-bozların ceremesini nesillerin ve eğitim sisteminin gerçek sahipleri öğretmenlerin çektiğini vurgulayan topçu, milli eğitim bakanlığının en güvenilir, en istikrarlı bakanlık olması gerektiği halde en istikrarsız ve güvenilmez bakanlık olduğunu savundu.

topçu basın açıklamasında, "akp iktidar olalı, ulaştırma bakanı 10 yıla yakın hiç değişmedi, sağlık bakanı 10 yıl görev yaptı ama milli eğitim bakanı tam beş kez değişti. bu bile milli eğitim bakanlığının nasıl yönetildiğinin ve ne kadar istikrarsız olduğunun göstergesidir" ifadelerini kullanırken, 24 kasım öğretmenler günü'nde öğretmenlere bir maaş ikramiye verilmesi; ders ücretlerinin arttırılması; ücretsiz internet ve toplu taşıma imkanı sağlanması; özlük haklarının düzeltilmesi gerektiğini belirtti.

http://memurunyeri.com/me...ikramiye-teklif-etti.html
seçime 4 yıl kaldığını doğrulayan açıklamadır.
mhp'nin seçimin bittiğinin farkında olmadığını gösterir. evet.
açıklamasına teşekkür ederiz.
zuhal topçu'nun çok parası varsa 1 değil, 2 maaş bile ikramiye verebilir. hatta ona bunu söyleten bahçeli bey'in yılların birikimi vardır, 3 maaş bile verebilirler isterlerse.

bırakın böyle şeyler teklif edip durmayı, toplumda kitleler arasına nifak tohumları ekmeyin lütfen. kimin parasını kime veriyorsunuz amk?

biri emeklilere vermek ister, biri öğretmenlere...

devlet yönetmek bahşiş dağıtmak değildir, işinize bakın...