bugün

pedofilik sapık tecavüzcüler için verdiği tekliftir.

http://www.habergzt.com/m...kanun-teklifi-verdi/7309/

terör için de bekliyoruz.
(bkz: reklam kokan hareketler)
Prim kokan, buram buram oy kokan hareketlerdir. Kınıyoruz.
prim veya reklam değil.
adam gibi kanun teklifi!
iktidarı yapamayacağı şeylere zorlayıp bunun üzerinden dik duruş sergiledim algısı oluşturmak ve kendine çıkar sağlamak bu.

eleştirdim mi?

tabi ki hayır, siyaset bunun için var. çakal olacaksın tabi.
Halkın isteğini meclise taşımıştır bukadar basit , altında siyasi şeyler aramaya gerek yoktur. Lafa gelince aman idam gelsin cart curt ayağı çekiyoruz hepimiz burada al sana teklif al sana halkın iradesinin meclise yansıması.
muhalefet partileri toplumun istediği bi şey yapınca- reklam amaçlı yapıyorlar-, yapmayınca -muhalefet zaten çalışmıyor ki.- şuna her halükarda dizginler bizim elimizde biz istediğimiz gibi at koşturuyoruz bu mecliste desenize.
terör için verse apo asılmasın diye imza atmazlardı haha. açık ve net.
idam cezası gelse bile haberde belirtilen maddeye idam gelmesi imkansız ve de akp oylarıyla reddedilecektir.
kanun teklifini hdp yahut chp vermediği için hoşa gitmeyen ve çıkar boku atılan tekliftir.
MHP az daha zorlasa bunları akp ile ittlfak yaptırabilir. nihayetinde köyün itleri birbirine düşman olsa da kurdu görünce birleşirler...
Kanun teklifinin icerigini ne kadar desteklesem de sirf mhp bunu istiyor diye gotumle gulmeme sebep oldu bu durum. Zira idama en fazla ihtiyacimiz oldugu bir zamanda idami kaldiran partidir kendileri. Bu acidan bakildiginda ironik bir mevzu olmus.

Simdi show yapmaya gerek yok. Omurgasizsin mhp, akp'nin arka bahcesisin.
(bkz: tribünlere oynamak nedir)
Sosyal medyaya idam geri gelsin öehhhh diye twit atan davarlarin sırf mhp verdi diye olumsuz yorum yaptigi teklif.
bence ceza sistemimiz abd ye benzemeli
tecavüzcüler ve vatan hayinleri idam edilmeli
cezaevi koşulları bu kadar iyi olmamalı ...
mahkumlar beleş ekmek yiyeceklerine taş ocaklarında çalıştırılmalı ...
bir chp'li olarak desteklediğim teklif. işallah reddedilmez.
Sik sik haberlerle gündem değiştirmek.

Demez mi şimdi akp cephesi 99 da vardı eee sende iktidar ortagiydin neden baş orospu çocuğunu asmadın?

Lan bu mhp yemin ederim akpnin arka bahçesi adamlar gizliden gizliye onlara çalışıyor yok arkadaş böyle bi sistem ya.
kabul edilebilir ve ağır bir ceza önerisi ile gelmek yerin boş hareketler peşinde yine yancı mhp...
ucu akabeye dokunursa aynı hızla geri çeker.
2000 sonrası doğan mal ve cahil yazarları ortaya çıkaran güzel başlık.

O dönem, Mhp terör ve olanağanüstü-savaş durumları dışında idamın kaldırılmasına oy verdi; bunu gider kayıtlarda bulursunuz.
Ben anlamıyorum bu kadar gerizekalılık neden? mhp o zaman tek başına mı iktidardı, meclisin yüzde 60 ını mı teşkil ediyordu.

Lan bu kadar cahil ve mal bir kitle türkiye'ye hiç gelmedi sanırım.

Aynı kitle hala camilere atla girdiler falan diyor; anlayamıyorum.

Yasa tasarısına da gelince gayet düzgün bir hareket; hepsini assınlar şerefsiz sapıkların.

Teröristlere de aynı yasa tasarısı gelsin, akp beklediğiniz gibi delikanlıysa assın hdp'lileri.

Ama asmaz biliyoruz, 10 yıldan beri kimle koalisyon yapılmıştır çözüm süreci kimle işletilmiştir;

milliyetçiliği kimin ayaklar altına aldığını, habur rezaletini falan hatırlıyoruz;

ama bizden bir bok olmaz bu beyinle, söyliyim.