bugün

Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi’nin verdiği kurultay kararı sonrası MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın yaptığı açıklamadır.

arkadaş, türk siyasetinin en köklü partilerinden biri olan MHP'yi mahvedip ele ayağa düşürdünüz, mecliste sözü en son dinlenen parti yaptınız, her seçim zamanı oyları daha da aşağı düşürdünüz! hala utanmadan "kurultay kararına üst mahkemede itiraz edeceğiz" diyorsunuz. insanda biraz utanma olur!

sayın semih yalçın'a kalsa, partiyi bir sonraki genel seçimde baraj altına düşürmeden görevlerini bırakmayacaklar! ne koltuk sevdasıymış arkadaş, filmi çekilir böyle koltuk sevdasının!

link: http://www.hurriyet.com.t...e-mhp-gerginligi-40084317
hiç çalışmadan tonlarca para kazanan, bir başarısı olmayan beceriksizlerin yanıp tutuştuğunun göstergesidir. hak edin orada olmayı hak edin. açık ve net.
meral akşener e vermemek için ellerinden geleni yapmalarının sonucudur. adamlar da haklı partiyi ele geçirmeye çalışan organlar var. bırakacakları iyi bi ülkücü olduğunu bilseler tereddüt edeceklerini sanmıyorum.
akp nin mevcut yönetim kadrosunu korumak için yargıtayı bu gece çıkarılacak yasa ile cumhurbaşkanına bağlayıp, ardından bahçeliyi kurtarma planı yaptıklarını düşünüyorum. MHP den en çok çıkarı olan akp olduğundan üzülüyor elemanlar.
MHP yonetici ekibinin neden kurultaya karsi oldugunu aciklayamayan bildirisi. Secimden neden bu kadar korkuyorlar o da ayri bir konu.
itiraz edeceğinize bi siktirolup gidin. yıllardır partiyi sömürmeye doymadınız.