bugün

insanlar face den twitterdan gittikleri yerleri yazarken görmemezlikten gelmeye çalışırsın ama pek mümkün olmaz daha sonra ise paylaşımları beğenirsin istemeden de olsa.Senden düşük alan insanların üniversite ve bölümü yazdıktan sonra yanına gülücük koyduğunu görürsün.Bunlar sahte mutluluklar mı dersin içinden.Aynı üni ye gidecek arkadaşları görürsün,onlar en mutlu insanlardır,belki de arkadaş kurbanları.Seneye hepsinden iyi yere gidecem dersin fakat içindeki keşke gitse miydim ulan düşüncesini bastıramadan.Hayat işte bizi bazen ikilemde bırakabiliyor.Verdiğim karar belki cesurca belki de aptalca.Bunu göstercek olan zaman mı yoksa ben miyim acaba?Acaba yarın öbür gün gitmediğime pişman olur muyum? Ya da istediğim yeri kazanınca gurur tablosu mu olurum?Yüksek puan alamazsam insanlar bana aptal gözüyle mi bakacaklar.Hiç kimse kimin ne düşündüğü umrumda değil yalanını söylemesin bana.Komşunun oglunun ilk yılında kazandığı yeri ben 2 yılda kazanamıyorsam belki de alnımda aptal yazisiyla dolaşmayı haketmişimdir.Her şey olacağına varır ama ne olacağına biz karar veririz.

Edit:Şu an Ocak ayında sayılırız.Şu ana kadar Ygs yi bitirmem gerekirdi.Tembelliğe vurmaya devam ettim.Denemelerde puanımı 50 yükselttiğim gözüküyor fakat Lys ye yeterince zamanım kalacak mı,kestiremiyorum.Psikolojimi soracak olursanız.Berbat bir haldeyim.Zaman donmuş sanki.içimde bir gram çalışma isteği kalmamış durumda.Haliyle bu haldeyken etrafımdaki insanların bana böyle çalışarak mı iyi bir yer kazanacaksın bakışlarına maruz kalıyorum.Belki de haklılar,bilmiyorum.Yine de keşke kalmasaydım demiyorum sanırım önemli olan da bu.Ygs sonuçlarından sonra buraya tekrar uğrar ve editlerim.Allah sonumu hayır etsin.
kararsız kalınan durumdur. bu matematikten sonra mezuna kalınmazsa ne olunur oda belirsiz tabi.
Kalmak muhteşem bir fikirdir. Mezuna kalmış biri olarak söylüyorum. Özellikle 80 binin altındaki arkadaşlar lütfen mezuna kalabilirler mi? Açıverin şu önümü.
Kalmayin kardeşim
gidin
kolay mi 1 sene daha o stresi çekmek .
Lys 1 den Çıktıktan sonra düşündüğüm konu.