bugün

her fırsatta belirli bi artistvari tavrı sergilemekten zevk alan, "vay metroda bile laptop tanıyor. işte başarılı, hırslı, sınır tanımaz bi insan" tepkileri duymayı çok arzulayan lakin "bak bak artist d.llamaya bak." şeklinde başlayan cümleleri dışardan olmasa da, içten içe ifade etmek için yanıp tutuşan bi sürü insanın olduğunu farkedemeyecek kadar da bilinç olan tuhaf, h.dük, artisttir.

geçen yine bu tür bi manzarayla karşı karşıya kaldım. yine öfkelendim. yine çıldıracakmış gibi oldum. yahu nedir bu toplum içerisindeki şov, gösteri merakı? diğer insanlar aslında senin ne kadar paspal ve kendini bilmez olduğunu bilmiyor, anlamıyor mu zannediyorsun? "kendime biraz meşgul insan görüntüsü vereyim. lan napsam ki. neyse şurda abuk subuk belgeleri karıştırayım da bi şey yaptığım sanılsın" şeklinde bi düşünceye sahip olman çok yüksek ihtimal. hıyar. adam ol lan.
bu tür kişilerle karşılaşıp ayıplayanların cebinde iphone varsa çok gülerim dediğim hede.
(bkz: metroda laptop açmak) *
daha beteri tatil yerinde muhtemelen 2 dakikada bitecek olan içecek kuyrugunda mini laptop unu cıkartıp tezgaha koyan yapay sarısın kokos bayandır.metrodakinin gene on bes yirmi dakikası var acıyın yahu...