bugün

malum şahsın ve yalakaların halkı ısrarla kutuplaşma ve bölme çabasının etkilerinden küçük bir sahne!
kahkaha attırmıştır.

her sabah yeni bir güne başlarken tüm gün keyifli olabilmek için artık mozart dinlemeyip bunu izlemeye karar verdim.
bulmuşlar işlerinden evine giden vatandaşı şov yapıyorlar.indirirler afedersin.
yeterince dövülmemişlerdir. onların arasına düşecek bir muhalif göstericiyi onlar sağ bırakmazdı.
yediği her yumruk için 30tl alıyorsa, zam istemesini öneriyorum.

yazık la ucuza gitmiş.
mahalle serserisinden başka bir halt değildir. ak, halk, cephe vs. oluşumların hangisine mensup olduğu bu çirkinliğin yanında önemsizdir.
50 kişi bi adama dalıyor yeaa hebele hübele diye ağlayan yandaş yemiş kabadayı özentileridir. sen koca metro vagonundakilere bıçak çekeceksin sonra dayak yiyince de ağlayacaksın. hadi gülüm yandan yandan, biz korkmayız ondan bundan...
oradakilerin kim olduğunu bilmiyorum ama akp kafası tek millet falan demez. paran var mı der, Allah rızası için oyunu bize ver der. tahminime göre o serseriler mhp li. bildiğim kadarıyla mhp severler de berkin konusunda akp ile aynı kafada. ama birbirinden ayıran konu biri millet diyor, biri para.
rte nin eseridir.gurur duysundur.ülke capitole dönene kadarda devam etmeye niyetlidir.
merak ettiğim tek konu bu iki arkadaş dayak yemeselerdide dövselerdi acaba kimsenin "yeter vurmayın!" lafını dinleyecekler miydi?

farkında değiller ama hayatlarını küfür ettikleri analar ve bacılar kurtardı.
Millet yokken atarlanan herkes üstüne çullanınca ''vurmayın abicim ben ne yaptım yaaa'' demesidir. Daha sonra yanında ki erkek (!) silah ile geri dönmüşdür.
Onlar doğarken yemiş dayağı 1-0 geride başlamışlar hayata tüm maçlarını deplasmanda oynamış adamlar .
not: iddia yattı da birader gerginim.
silahlarına güvenerek, önce ana avrat kalabalığa küfür edip sloganlar atan ve önce tahriklere gelmeyen kalabalığın efendiliğinden cesaret alarak kalabalığa saldırmaya kalkışan ak-teröristlerdir.

topluluk sabırlar taşınca bunlara tepki göstermek zorunda kalmıştır. onları eylemcilerin elinden, yine sağduyulu eylemciler kurtarmıştır.

meşru müdafaa olmasaydı, silahlı teröristler başka canlara da kıyabilirlerdi. neyse ki, aradıkları fırsatı bulamadan etkisiz hale getirilmişler.

http://www.cumhuriyet.com...ganiyla_silahi_cekti.html
Ne akp'li ne mhp'li ne de başka bir partilidir. Bu dingillerin bir siyasi görüşü olabileceğine inanan varsa bir psikoloğa gitmesini telkin ediyorum. AKP'liler metroda terör estirdi algısı yaratmayın. Milleti birbirine düşürmeyin durduk yere.

Şimdi gelelim şu insanlıktan çıkmış kavaslara... Bunlar gücü elindeki bıçaktan, belindeki silahtan alır. Bunlar için siyaset, spor, ticaret vs. her şey güç içindir. güçlü olduklarını zannederler... Öyle artistlik yaparsan, böyle oturturlar işte götünün üstüne. Bakın göreceksiniz, bunlar akıllanmaz, dayak arsızı olmuşlardır. ileride bir daha dayak yerken görüntülerini bulmak mümkün olur. Hayır dayağı yedin, otur di mi oturduğun yere! Yok, biraz önce dayağı yerken "vuymayın abi vuymayın" diyen adam, millet dağılınca tekrardan horozlanmaya başlıyor. Her horozlandığında ağzının ortasına bir tane vuracaklardı polis çağırmak yerine.

sonuç olarak, zaten gergin olan bir ortamı iki tane dingil yüzünden siyasi boyuta çekmeye, ortalığı daha fazla gerip bir algı oluşturmaya gerek yok.
Keske orda olsaydim da birkac tekme de benden gelseydi corbada tuzum olsaydi diye dusunduren ak itler. nasil tamam yeter vurmayin ama diyor ya kiyamam.
(bkz: Metroda benim sakallı bacımı dövmüşler)
magandalık, serserilik, itlik yaparlarsa; 2 kişiye değil 20 kişi, 200 kişi bile saldırır. çok da iyi yapmışlar. ellerine sağlık her vuranın.
sen ne boksun da millete "burada çıt çıkmayacak!" filan diyorsun?
bir de "bıçağı bulamadım bulsam çok kişi yaralanırdı burda." diyor amına kodumun orospu çocuğu.
fazla atar göte batar deyiminin örneklerle anlatımını izledik.
OHHHH! ULAN NE DOVMUSLER YOK CIT CIKMASIN YOK SU YOK BU. BIZE DENK GELMIYOR KI ELLERINE SAGLIK. VIDEOYU YUKLEDIM CANIM SIKILDIKCA IZLER IZLER GULERIM. ALI ISMAIL KORMAZLA BIR TUTAN ANDAVALLAR ALI ISMAIL KORKMAZ KIMSEYE HOROZLUK ETMEMIS. AYRICA BU GOTLERIN BELINDEKI SILAHA GUVENDIKLERIDE OLAYIN SONLARINDA ORTAYA CIKIYOR. SILAH CIKTI MERTLIK BOZULDU DIYE DEDIGIMIZ OLAY BUDUR. ALI ISMAIL KORMAZIN BELINDE SILAHMI VARDI, BICAKMI VARDI? BUNLAR BILDIGIN OROSPU COCUGU AZ DOVMUSLER KADINLARIN YUZUNDEN, BIRAKMIYORLAR TUTUP CEKIYOR ADRENALINI SOGUTUYORLAR. TUM BAYANLARA SESLENIYORUM BOYLE OROSPUCOCUKLARI DAYA YERKEN ARADA BIR HANIMEFENDININ BAGIRDIGI GIBI VURUN DIYE BAGIRIN BUNLARIN BITMESI LAZIM DOVULEREK BITMESI LAZIM. BELINDE SILAH OLMASA CIT CIKARABILIRMIYDI BU DELIGIKANLILAR. HELE O SAKALLI METRO ICINDE ELLERI KALDIRMIS NEOLDU 5DK ONCEKI DELIKANLIYA. YAZDIKCA YAZASIM GELIYOR.YERDE SURUNEN ITIDE BIRAZDAHA GEZDIRSEYDINIZDE YERLERI SOYLE BIR TEMIZLESEYDI.
EDiT: iZLEDiKCE GELiR GiDER BURAYA YAZARIM ARTIK.
siyasetin halk üzerindeki etkisinin ne kadar büyük oldugunu gördüğümüz video. ulkeyi diş güçler bolemedi biz kendi kendimize bolunuyoruz . su fbli su gsli su chpli su akpli su mhpli su kurt su türk su alevi su laz su bilmem neli ve daha sayamadigim. milletimizin üzerindeki bu onyargi ne oldu da ortaya cikti boyle. ülke git gide kaosa surukleniyor sayin sözlük. devlet basindakiler bu duruma tedbir almak yerine iyice yangini körüklüyorlar. birlikte herşeyin üstesinden gelmedikmi tarihimizde ? ne oldu da birbirimize kin besler olduk . boyle durumlara düşmeye hep mahkummuyuz biz ülke bagimsizligini ilan edeli 1 asir olcak daha bizim elle tutulur bi gelisimimiz yok. teknolojisini diş ülkelere bagimli olan bir ülke her zaman kolay lokmadir . yozlasiyoruz farketmeden gelenek görenek örf saygi sevgi kalmamis hic kimsede diş ülkelerin istediğine geliyoruz sonumuz kotu olmasin inşallah ki bu durumlar yavaş yavaş sinyal vermeye basladi gidisaat kötü.

sevgilerle..
video sonunda keyif sigarası yakmaya sebep olur.
akp li olup olmadığını bilmiyorum ama haketmişlerdir.
ne kadar canileşsek de yine onlar kadar olamıyoruz kanımızda var herhalde. e tabii bazılarının anlamaz, bu millet henüz benliğini kaybetmedi neden henüz dediğim de ortada.. öyle eline bıcak alıp da sokağa inenleri sikerler götünden kamil.
ülkemin geri kalmış beyinli insanlarini izlerken gözüme takilan detaydan cok hoslandigim videodur. her yerdeyiz dedim, bir kadın hiç kendini çekmeden beyinsiz adami dövüyor. arada kalmista olabilir, olsun. korkmadan, sinmeden orda yakın temas biseyler yapıyor.

sonra dedim ki 'eline ne alırsan al artistik yapacağın yeri iyi düşün'. iste böyle azina sicarlar insanin. Tebrikler.
adam olmak için önce teke tek kapışmayı bilecekler öyle bir kişiye 10 kişi çullanmayacaklar, ikincisi berkin elvan yoldan geçerken keyfi kafasına kurşun sıkılmış birisi değil, polise sapanda demir bilye atan birisi(babası da mezarına gömülürken demir bilye bıraktı havadisleri ortalıkta dolanmakta, eğer doğruysa neyse)ama sonuçta elbette 15 yaşında bir çocuğun ölmesinin savunulacak yanı yok tepkim onu bu yolda kullanan,yetmeyip ölüsünü de bu yolda kullanan o.c. için.tek kuruşluk devlete vergi ödememiş kaçak elektrik vb herşeyi sömüren, eline geçen ilk fırsatta yolsuzluk hırsızlık yapacak tiplerden bazı şeyleri anlamasını (baştaki adam olmak gibi)beklemiyorum. sadece burada sağa sola çamur atan gençliğin beynini bulantıran tiplere tepkim. işinize gelirse...