bugün

Bir kere daha görülmeyecek kizdir.
çoğunlukla kulaklık takar.
burdaki en güzel kız benim tribindedir.
fortlanır.
metrobüse biniyorsa yeterince güzel (iç-dış beraber)değildir. yeterince güzel olsa zaten ferrarisini satmayan bilge çoktan sağ koltuğa alırdı. buda demek oluyor ki hala şansın vardır, denemezsen azap ateşi, pişmanlık girdapları ve elizabeth gece seni bekler, denersen birşey kaybetmezsin, zaten sapsın, sap kalırsın, değişen tek şey cesaret edebilmenin verdiği ve diğer metrobüs erkeklerinden seni ayıran üstünlük hissidir. hayat böyledir, gelişirsin, yürürsün. yürümezsen yaşayan ölü olursun. ağır konuştum be, ama doğru olm.
Bu sabah Avcılar-Söğütlüçeşme metrobüsünde karşıma oturmuş sarışın güzel kızdır. Etkileyici bakışları sadece benim aklımı değil, yaşlı amcaların bile aklını başından almıştır. O derecedir yani.

Bordo bir bere takmıştı ve yanında da bir bavul vardı. Hani burada yazarsa ve de beni hatırlarsa diye kendisine;

"Tanrı olsaydım yaratamazdım bir benzerini.
Bir bilsen bir bilsen,
Bende bıraktığın bu izleri..."

dizelerini armağan ettiğim güzel sarışın kızdır.
bu tip tanımlamalı başlıklara caps zorunluluğu getirilmesini moderatörden rica ediyoruz, yarım kalıyor bağzı şeyler..
metrobüse binerken tam bir canavara dönüşen kızdır. oturduktan sonra hanım hanımcık durur orası ayrı. ama o biniş anı yok mu... allah, metrobüste kadının gazabından korusun.
genelde incirli durağında iner.