bugün

çok zevkli bölüm de burası türkiye. Sen derdini anlatana kadar il başkanının tanıdığı 4. Maaşını alır.

bilgisayar ya da eem okuyup boş zamanlarınızda bu bölümün derslerine girmek en mantıklısı.
Canım bölümüm. Adamı kompozit sopayla döverim evet.
gelişen savunma sanayi ile birlikte, iş kolunu genişleten bölümdür.

biomalzemeler, kompozitler, seramikler, demir ve çelik sektörü ile diğer metallerin üretiminde, geliştirilmesinde veya tedarik zincirinde yer almaktadırlar.

boş beleş bölüm diyen zır cahil tayfa, bugün daha hafif telefonlar ve bilgisayarlar kullanıyorsa, dişine takılan protezin paslanmasından ölüp gitmiyorsa, stent ve protez takıldığında vücudu abomination gibi şişip patlamıyorsa, uçtuğu uçağın kanadı yedi metre eğilip kopmuyor ve kendisini allahına kavuşturmuyorsa, bu malzemeleri üreten, test eden, geliştiren ve diğer mühendisliklerin hizmetine sunan birileri var demektir.

tanım 2: 2009 yılında mezun olduğum bölümüm. bu kadar övmeye normal*
Canım bölümüm. Kompozit sopayla döverim adamı evet.
Gayet de okunur. Diğer insanların safsatalarını dinlemeyin. Cahil insanları hele hiç dinlemeyin.

Sorunuz veya kafanıza takılan bir şey varsa şayet bu işi yapan veya yeni mezun insalara sorun. En iyi onlar cevaplayacaklardır bu soruları.
okunmaz amk.

net, kesin.
http://yerustundennotlar.ml/Yaz%C4%B1lar/met.html

Bölüm hakkında hiç bilgisi olmayan, yazdık ama hayırlısı bakalın diyenler okuyabilir.

Sorular için yeşillendirebilirsiniz.
bölüm hakkında detaylı bilgi almak için;

http://yerustundennotlar.ml/Yaz%C4%B1lar/met.html
Pişmanlıktır.
esasında on numara beş yıldız bir mühendisliktir..

sorun ise bu soruyu türkiyede sormuş olman..

pek çok diğer mühendislik dalı bu bölüme göbekten bağlıdır..

malzeme dünyasındaki ilerleme, pek çok diğer mühendislik dalının önündeki engelleri açacak yegane şeydir..

dolayısıyla gerçek anlamda değerli bir bölümdür..

ama gidip afyon kocatepe üniversitesinde okumayın mümkünse..
okuyanların bile ne olduğuna hakim olmadığını düşündüğüm mühendislik dalıdır.
Önerilmez. Teşekkürler.
bu bölümü okuyan veya bölüm ile ilgili küçük de olsa bilgisi olan birilerini aydınlatmasını rica edeceğim. hem de çok acil.
an itibariyle okumayı düşündüğüm bölüm. mezun olmuş veya okumakta olan birisi beni aydınlatırsa sevinirim
görsel
görsel
bahtsız bir isme sahip olan mühendislik dalı.
Metal ve malzeme mühendisliği olamaz mıydı, vallahi cidden soruyorum.
ikiz kardeşim bu bölümü bitirdi, bu soruyu sordum sktir git başımdan dedi.
bir nevi dökümcü denilebilir.
makine mühendisliğinden kopmuştur.
bayramlarda aile gezmeleri yüzünden okunmak istenmeyen bölüm. metalurji diyen aile üyesinin olmaması bu konuda etkilidir.

metalororji.
mezunlarının işi döküm , torna , freze , rayba gibi ağır sanayi işleridir. iş ortamı da genellikle dökümhanelerdir.
Götümüze giren lys sonuçlarının ardından yeni maceralar aramaya başladığımız için ilk durağımız olan bölüm.artıları ve eksilerini açıklayacak biri varsa buyursun gelsin.
dikkatimi çekmiş bir bölümdür. bilgisi olanların mesaj atarak beni aydınlatması rica olunur.
karizmatik bölüm. en azından isim olarak.
iş alanı özellikle özel sektörde geniştir.savunma sanayi,demir çelik ve döküm,otomotiv,demir dışı metal üretim,seramik ve cam,polimer,elektronik gibi alanlarda çalışabilirsiniz.ama iyi bir üniversitede okumaya dikkat edin bu bölümü.etrafta açıyolar ne hocası var ne de laboratuvarları var.gideceğiniz okul köklü olsun. itü, odtü, dokuz eylül, sakarya üniversitesi bu okullarda okunabilir bir bölüm.
eskişehir anadolu lisesi mezunu bir arkadaşım bu bölüme gitti ancak bölümle ciddi düşünmüyor sanırsam. keza çok başarılı bir fotoğrafçı olma yolunda daha çok çaba sarfediyor. iyi kötü bir mühendislik işte, düzgün bir üniversiteden mezun olursa aç kalmayacak kadar kazanır bu bölüm mezunları. zaten yeni mezun mühendise kim veriyor öyle yüksek maaşları.