bugün

bilimsel olarak mümkün olmayan durum. en fazla bir iki elektro gitar solosu duyunca ilgi çekmek için "vuuhuu" yaparlar gerisi fıs. iron maiden tisortu giyenleri bile mustafa ceceli dinliyor.
metal konseri izledikten sonra ebru yaşar dinler.
sonuna kadar özenti yaşayan türk kızıdır. bir yaşına kadar gider sonra normale döner.
birçoğu gerçekten sevdiklerinden değil bulundukları ortamda ve arkadaş çevrelerinde popüler olan olduğu için yakınlık duyarlar metal müziğe ve kendilerini metalci olarak atfederler. anlamaktan çok popüler görülenin akımına yakalanıp giderler. tabi diğerlerinin başımızın üstünde yeri vardır.
ben (bkz: Gothic) 'im diye dolanıp. Gothic nedir diye sorduğumuz zaman "işte metal dinleyen siyah giyen kişiler" cevabını verip aslında ne kadar cahil olduğunu gösteren insan tipidir.
daha ceplerine metelik koymadan metal dinleme derdine düşen özenti kızlar grubudur.
saçını kızıla boyattıktan sonra burnu kemerleşen kızdır , ya da tam tersi bilemiyorum.
sıla, şebnem ferah tarzı postmodern arabeski metal müzik sanan kızdır.
Yok sanılmasına rağmen var olan kızdır. Kendisi hiç farkında olmadan xyttra'nın kalbini kırıyordur çok seyrek ama etkili olarak. Xyttra'nın farkında olmadığı içindir büyük ihtimalle. Kendisi ile müzik alış-veriş'i yapmak dünyadaki en güzel aktivitelerindendir ve bu yazarın nickini istediği zaman silinecek olan bu entry'e konu olmuştur. Velhasılı kelam, vardır çünkü Iron Maiden da dinler Opeth de. Drudkh da dinler Pain of Salvation da.
yaşam tarzını sikeyim dedirtendir. git annenle fasulye ayıkla negüzel. (bkz: işler güçler zehra)
dışarıdan ne kadar metalci görünselerde eninde sonunda türk kızıdırlar.
yaprak sarması ve kısır a bayılırlar.
evleneceği erkeğin anne ve babasıyla gelip adet üzere babasından istemesini şart koşarlar.
düğünde davul zurna yada roman havası ile göbek atarlar.
evlendikten sonra kaynanasıyla geçinemezler.
30 lu yaşlardan sonra hızla kilo alıp tv deki bütün dizileri izlerler.
Çevresinde ki yakışıklı rockerlara ayak uydurmak için nara atan kızdır . in flames konseride gidemedim diye üzülen bir arkadaşımın rakı sofrası gördüğünde zeki müren dinlediğini gördüm . Tamam yargılanmaz her müzik dinlenebilir ama .. zeki müren ve in flames ten bahsediyoruz ..
metalci olmayan kürt kızının tırnağı kadar değere sahip olmayan kızdır.
http://www.youtube.com/watch?v=pJceCIazLrk