bugün

görsel
artık tek tük görülmektedirler.

metalci şekliyle takılanı değil de,iyi bir metal müzik dinleyicisi olup, kaliteli bir müzik zevkine sahip olanı makbuldür.
Bi zamanlar aşık olduğum kızdır.
(bkz: metalci olmak)
Dikkat için böyle olduklarını düşündüğüm kızlardır.

Ooo metalcisin, coolsun, farklısın, dikkat çekicisin.
Dikkat çekmek için olsa neden metali seçsinler metal müziğin ilgi çekici noktası ne diye sorası geliyor insanın müzik zevki ve cinsiyet bağdaştırma saçmalığınız baydı ya.
Sikilir.
Hele bi de avenged sevenfold dinliyosa evlenilir.
buyrun benim.
dileğimi tutup sonsuzdan geri saymak istediğim kızlardır.
Bakır, demir, alüminyum toplayip satarak geçimini sağlayan kızlardır. Bakıra ağırlık verirlerse, daha çok para kazanabilirler. Bakırın Kilosu 15 TL. Demirin kilosu 50 kuruş. iyi düşünsünler.
eski sevgilimdir. güzel olurlar. çoğunluk olarak.
Benimdir.
orphaned land' ın brother şarkısını dinlemeliler..

https://www.youtube.com/w...btDTl_vTKIhrK&index=2
görsel
Ne yazık ki fazla hoş olan kızlardır ve nasip olmamıştır onlardan birisi ile tanışmak :(
geneli kaşar olan kızlardır. evet.
içinde bulundugum gruptur. özelliklede heavy metal candır. Burdan metal dinledigimi söyledigimde; kedi mi kesiyosunuz, ateist misin diye soran gerizekalılara sesleniyorum. çok malsınız. böyle sacma sacma sorular sormayın..
Bugün gördüm ki çok güzel anne de olabilen kızlar. Dövmeleri,piercingleri ve kucağında bebikle çok şeker bir görüntü olusturuyorlar.instagramda örnekleri mevcuttur.
iki farklı yapıda olan kızlardır.

birincisi sırf gösteriş peşinde olan, metal müzik yapan gençlerimize yanaşmaya ve farklı görünmeye çalışan kızlardır ki özenle uzak durulması gerekir. zira ortamımızda böyle bir hanım vardı, tesadüfen metalci olmayan bir erkekle sevgili olduktan sonra baya baya ugg giymeye başlayıp saçlarını platin rengi yaptı.

ikincisi ise canımızdır. hemen hemen her yaz istanbul'da yapılan metal festivallerine birlikte gidilen, headbang'e durulan ve sabaha kadar içilen, pazar günü stüdyoya gel de sana dread and the fugitive mind solosu atayım denilecek güzel hanımlardır.
Genelde siyah giyinen her şeyi siyah olan ergen kızlardır.
en çok dinledikleri şarkı ve radyolar belli joy jazz yada rock tarzı deli müzikler bu sitede çok geziniyorlar.
üniversite bittikten sonra metal de bitiyor, sıkmamak lazım kızlarımızı.
https://vocaroo.com/i/s1wkmfiC8JQN
30'una varıp da evlenenleri murat boza dönüyor, bekar kalanları olduğu gibi akıyor. bu ikinci tip yaşıtı metalci tayfayla takılıyor, har hafta düzenli içiyor. onları dövmelerinden tanıyabilirsiniz.
hayatımda bir kere rastladım düzgün kızlardır solcudur zaten solcu olması dürüst anlamına gelir.
güncel Önemli Başlıklar