bugün

bir ecnebinin dikkatini çeken dövme.
arka planda da sarı kırmızı varmış.
işte bunlar hep ilginç şeyler.

görsel
görsel
görsel
bir dönem antremanda kırmızı krampon giydirmeyen camianın gözden kaçırdığı detay.
Aslan kral filmini seviyordur.
bende de şövalye, beyin, geometrik şekiller ne bileyim pusula 1-0 kodlar falan var dövme olarak.

ne bileyim göğsüme de şeytani bir koç başı dövmesi yaptırmayı düşünüyorum, yaptıracağım dövmeler arasında kesin birer adet baykuş ve köpek dövmeleri de olacak.

ee şimdi bunlardan elbet en az birisi herhangi bir takımın sembolü olabilir. en basitinden baykuş dövmesi yaptırınca boz baykuşlar ayağına ibb taraftarı mı oluyorum?

cidden kafamda deli sorular.

ulan çocuk daha 18-20 yaşlarındayken kendi web sitesinde yazıyordu fenerbahçeli olduğu, neyine inanamıyorsunuz ki?

nasıl ki altıntop kardeşler galatasaray taraftarı ise özil familyası da aile boyu fenerli olamaz mı?

zor mu idrak etmek?
Kanarya dövmesi olsa ne gülerdik. Aslan, Kartal tamam da kanarya ne lan! Başka hayvan mı kalmadı?
aslan terbiyecisi anlamındadır.

aslan sütü içer, aslan severim(!) demek istemiştir.
Aslan motifini sadece kendilerine ait sanan fransızlara dert olmuştur.

Gala'nın simgesi aslandan çok fransız bulldogu'dur.
Siz hiç aslan dövmeli fenerli gördünüz mü?

Ben görmedim ya Galatasaraylı ya Türkiyede bir takım tutmamıştır hiç.
adam hasta galatasaraylı çıktı hahaha.
Mesut galatasaraylı falan değil. Ancak fanatik fenerli falan da değil. Bu herif böyleydi işte, büsbütün alman gibi yaşıyor Türkiyeyi pek iplemiyordu. Şimdi yağlamaya başladı çocukluktan fenerliyim, okocha, Rıdvan, bilmem ne.

Hiçbir gerçek fenerli yaptırmaz bu dövmeyi. Sorunca fenere sempatim var deyip ülke futbolu ile alakadar olmayan bir tip mesut.
benim arkadaşım fenerli kolunda aslan dövmesi var.
bi insanın bi yerinde aslan dövmesi
olması onun gaysaraylı olduğu anlamına gelmez.
aslanı çok sevdiği için yapılmış dövmedir. tabi yersen.
gökhanın da bacağında kartal dövmesi vardı. gerçek fenerli olsaydı kanarya dövmesi yaptırırdı. evet. *