bugün

cemaat güdümlü basının ne kadar 5 para etmez tiplerden oluştuğunun bir başka harika örneği...

bu ablamız istiklal caddesinde iftar açan direnişçilerin üstüne toma sürüldüğü gün çekilen bir fotoğrafı tweetleyip, üzerine silah doğrultulmuş bir şekilde oruç açan insanların fotoğrafının altına "yahudiler gazze'de iftar bastılar, allah onların belasını versin" yazdı sonra olayın bu topraklarda ve akp polisi tarafından gerçekleştirildiği ortaya çıkınca bu kuşbeyinli sırra kadem bastı.

https://fbcdn-sphotos-c-a...05681018_1174427686_n.jpg

twitter hesabını kapattı, sessizliğe bürünüp, ölü taklidi yapıyoor şu anda...

olay gazze'de olaydı "allah belanızı versin" türkiye'de olunca "tısssss"

cemaatçiler ve besledikleri bu nev'i sığırlar için hiçbir işe yaramaz ayaktakımı diyorum genelde ama aslında haksızlık ediyorum...

en azından çapsız, gerizekalı ve omurgasız gibi kavramları açıklarken çok iyi örnek oluyorlar.
dinci omurgasızlığının en büyük örneklerinden biridir başına gelen olay. gazzede olsa ses çıkaracağı olay türkiyede olunca susan kişidir tam olarak.
ülkemizdeki ben merkezli dinci profilinin özetidir.
gazze de birayla iftar açılmıyor ki? nasıl yapıştırdı acaba o fotoğrafı? birayı sansürledi herhalde.
böyle orospuluk görülmedi. bu müslümansa ben neyim. beni allah yarattıysa bu mahlukatı kim yarattı?
çok güzel küfürler düzebileceğim bir hanımefendi. altından girip ağzından çıkabilirim ancak benim terbiyem kendisinin para ve rant için tabi olduğu güruhun terbiyesiyle bir değil.
onlar filistin'de israil'in yaptığını dinsizlik ve allahsızlık olarak görüp türkmen'lere yapılan katli görmezden gelen dilsiz şeytanlar ve kendilerini savunmak için 'küfür ve hakeret' ten başka bir opsiyona sahip değiller.

ancak bu kadının yaptığı o güruhtan olmak değil o güruha tabi olarak yalakalık, yağcılık ve taşeronluk yapmaktır.

göt kılı olmak değil götündeki kılları yalamaktır.

tam olarak şunu yapmıştır:

1) taksim'de kurulan iftar sofralarına oturanların polis botlarıyla dürtülüp, 'siz ermenisiniz iftar yapmayın, iftarı kullanıyorsunuz, siz dinsizsiniz, şov yapmayın' denilmesine ve nimetin bulunduğu bir sofraya botla basılmasına ses çıkarmamış ve görmezlikten gelmiştir.

2) işbu manzarayı israil askerlerinin filistin'de kurulmuş bir iftar sofrasına baskını olarak değerlendirmiş ve klavyesine rujlu salyalarını akıtmak suretiyle hakaretler ve hayasız methiyeler düzmüştür.

3) daha sonra bu manzaranın taksim'de vuku bulduğunu anlayarak yani abarttığını ve attığı yalanın anlaşılacağını anlayarak yorumlarını ve tweetlerini silmiştir.

4) ardından bu manzarayı filistin'de olmuş gibi gösterdiğini inkar ederek bu işi 'sehven' yaptığını söylemiş ve taksim'de iftar sofrası kuranlara müdahele edilmesini de haklı karşılayarak yağcılığına tam gaz devam etmiştir:

“Önceki gün Gazze ile bir haberi okurken yine yüreğimiz yandı ve yine vicdanımız ve kalbimiz onlarla buluştu. Tam o sırada Twittırımız açıktı ve bu haberi paylaşmak istedik. Lakin teknolojiyi iyi kullandığımız söylenemez ve fotoğraf seçerken pikassa programından yanlışlıkla Taksim'de o absürd "Yeryüzü sofraları" eylemlerini kuşatan maskeli taksim polislerinin bulunduğu resmi alıp twitimin altına koymuşum. Twit ekrana düşer düşmez fark edip anında sildim lakin twitlerim aynı zaman da facebook'a yönlendirdiğim için orayı bir an için unuttum!”

özetle allah'a ve dinlerine inanmayan ve yüreği sevgi ve inançtan arındırılmış saf bir putperesttir.

yaptığı yorumların tamamı rezidans kiralarını verebilmek ve pahalı çanta, takı ve jeeplere sahip olabilmek içindir.
yandaş medyada çalışmaktan kafası bulanmış muhabirimsi.

yazık diyorum haydi gazzede olduğunu sandığın şeyin tepkisini yine göstersene?
yemiyor değil mi?
kısmen haklı kadın. yer gazze olmasada, polis yahudi polisi.