bugün

çok güzel olan, ama sürekli sırıtışı ve şirin duruşu bana aşırı gelen aktris. Olur da bunu okursa, kendisine tavsiyem kesinlikle vamp roller oynamasıdır.
Güzellik kişiden kişiye değişir ama kesin olan tek bir şey var oyuncu değil.
hazal kayadaki iticilik neyse bundaki de o'dur.
kuzey güney'de oynuyordu en son.
kuzey güney isimli dizide "rol yapamama" dalında bir dünya rekorunun sahibi olmuştur.
oyunculuğu bırakıp yazar olmasında fayda vardır.
"kendime güzel demeyeyim de övsünler" hastalığından muzdarip oyuncu.
makyajsız hali hande ataizi’ye benziyor gibi.

görsel

edit: dikkatli bakınca makyajlı olduğunun farkına vardım. *
çok güzel bir kadın. oyunculuk işini bir şekilde yapıyordu ama kuzey güney de acayip sırıtıyor. hele o sahnede ben bile daha iyi oyunculuk yapardım. acilen çıkması lazım diziden.
makyajlı fotoğrafı hande ataizine benzetilen hatun.
kuzey güneyde ortalığı karıştırmış karakter. yalnız Bırak kuzeyle cemreyi ya hatun.
acemi cadı olduğu zamanlarda hayrandım bu tavşana. yavru gibi mübarek. allah daha da güzelleştirsin.
adını hep merve boğulur diye hatırladığım oyuncudur. boğulmasından rahatsız olmayacaksam demek ki.
görsel
cok değişik bi çekiçiliği olan bi ablamız.
bana bir zararı yok, ama bir türlü sevemediğim şahsiyet... çok kötü giyiniyor bir de.
bu sabah televizyonda acemi cadı dizisinin tekrarlarını görünce vay be yaşlanıyor hatun dediğim dişi kişilik.
kuzey güneyin eski bölümüne an itibariyle bakarken aklıma geldi de, mervenin kesinlikle, şiddetle, şuursuzca, saygısızca saçını eski rengine döndürmesi gerekiyor. siyah saçı geçtik bebeğim geride kaldı azalarak bitmeli onlar.
ergenliğinden kadınlığa geçişine şahit olduğumuz, ikinci aşamada pek bir değiştiğini ve güzelleştiğini fark ettiğimiz aktris.

ayrıca kırmızı ruj sana çok yakışıyor mervecim.
saydama yakın beyaz tene sahip hatun.
sonradan sonraya baya güzelleşenlerden. gerçekten bahsedildiği gibi kırmızı ruj çok yakışıyor. ama göğüslerinin silikon olduğunu duyunca soğudum.
silikonlu olduğunu öğrendiğim hatundur.(bkz: http://www.tutkuyuz.net/h...esiyle-yurek-hoplatti.htm)
silikon bu kadar kötü olamaz. olsa olsa memenin içine pamuk sokmuş olablir.
dudağı, memesi ve götü geçilmesi gerekilen oyuncu. asıl gözlere gel birader. güzel kadınlarda bakmak için yöneldiğim noktaların hiçbirine otomatik olarak yönelemiyorum bakışları ve göz rengi sayesinde. etkiliyor aşüfte.
küçük sırlar dizisindeki boya küpüne düşmüş halini beğenmediğim yönündeki entrylerimi okuyarak kendine çeki düzen vermiş hatun kişisidir. şu anda beğeniyoruz efenim kendisini. *
vesselam...