bugün

ne dense az. hainler...
vatan mı istiyorsunuz 2 küçük çocuktan?

http://videonuz.ensonhabe...sterileriyle-yakacaklardi
Alacakları cezayı merak ettiğim mahluklardır.
daha yerinde bir tanım : kendilerini kullandıran piyonlardır.
şeref, karakter sahibi olmayan canlılardır (insan değil).
Şerefsizlerdir.
Karşılarına geçip siz kansız soysuz şerefsizlersiniz deseniz alınmaz bu it oğlu itler.
pıtırcıkların yazmasını beklediğimiz olaydır.

not: eksileyip kaçmak yok yalnız. gelip delikanlı gibi savunun.
sonra, vay efendim idam cezası gelmesin.
analarının amlarına koyulasıların eylemidir.
sadece 1 tanesi tutuklanmış, 2'si tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır. nerde terörist, sapık, bölücü varsa bunları serbest bırakmayı çok seven dandik kanunlarımızın son saçmalaması.
nerden geldiler tertemiz memleketime bu amınakoduklarım? nerden geldiler? onlar bu şehre nüfuz ettikçe, ben yörük yaylalarına çıkıyorum nefes almak için. hepsinden tiksiniyorum siktiğimin cahil köpekleri. bunlara bi sikim yapmıyorlar, anca üniversitelileri, gazetecileri, suçsuzları gözaltına alın siz.
amacı nefret uyandırmak olan eylemdir. bölücülerin yeni taktiğidir, türk kürtten, kürt türkten nefret etsin. böyle olunca ne olacak, kendilerinin de bildiğini sanmıyorum.
turk solcuları tarafından haklı gorulen eylemlerden bırıdır ha dagda asker oldurmus ha mersında market yakmış, turk milliyetçileri tarafından da herhengı protesto ne bılım eylem yapıp lanetlenmeyen eylemdır. ileri demokratik bişedir devamıda gelecektır.
(bkz: amını siktiğimin çocukları)