bugün

senede 3 ya da 4 kere yaşanan olaydır. elektronik eşyalara etkileri olabilirmiş. eski sevgili ve arkadaşlarımızla iletişime geçebilirmişiz.

http://www.burcuvurkac.co...inden-nasil-faydalanilir/
yörüngesi üzerinde hareket etmekte olan merkürün, rutin hızının azalarak, olması gerekenden daha geride gözlemlenmesi halidir. astrolojiyle çok ilgilenmeyen, sadece burçlarını bilen insanların bile, olumsuz etkileri üzerinde genel olarak haberleri vardır. asıl gerileme süreci 3 hafta sürerken, başlangıcınca ve bitişindeki birer haftayla ki buna gölge enerjisi denir, hayatınızı beş hafta süreyle zindana çevirebilir. bu süreçte karşılaşılan teknolojik ve elektronik cihazlarda bozulmalar, teknoloji yardımıyla kurulan iletişimde meydana gelen aksamalarda artış görülmektedir. ayrıca bu dönemde patlak veren, önceden geçmişi olmayan konularda yeni fikirlere fazla kapılmamak, kararlar almamak gerektiğini belirtir pek sevgili astrologlar.

şimdiii, inanmayayım diyorum ama, astroloji haberlerini ve süreçleri takip etmediğim dönemlerde bile etrafımı gözlemleyerek ben bu sevgili gezegenin gerilediğini fark edebiliyorsam, vardır bir etkisi değil mi?
Ahh merkur...ne cektirdin be...
tanrının parmağını sürttürmesi ile gerçekleşmiş gerilemedir. evrene arada ufak dokunuşlar şart.
Şükür ki dün itibariyle bitmiştir.
Merkür, Güneşe en yakın gezegen oluşundan yörüngesini en hızlı tamamlayan olduğu için dünyayı her geçişinde gerileme dediğimiz dönemi yaşar, istemesek de etkisi altına gireriz.

Bizlere çektirdiğin birbirinden iğrenç 23 gün için kırgınlıklarımızı iletiyoruz, bir dahaki gerilemeyi iple çekmiyoruz. Yanılmıyorsam senede 3 defa bu gerileme yaşanıyor. Merkürcüm, üzülüyoruz bak.
iyisiyle kötüsüyle atlattık,bir diğer seferini beklemiyoruz gelme.
Beni farkında olmadan namaza başlatan, bir kaç gündür de ne oldu lan bana dediğim olay. Resmen kendi benliğimden bütünlüğümden çıkmışım. Yeni yeni kendime geliyorum.
gazetelerin 3. Sayfasının dolmasına neden olur.