bugün

Benim bir hafta 10 gündür bayağı vasat çok sevdiğim bir kardeşimden duymak istemeyeceğim bir laf işittim tonlarca kayadan ağır zoruma gitti onu diyeceğine direkt kafama taş atıp yarsaydı canım daha az acırdı.Kendimi ile verip teskin ediyorum.
Evet bir soru. Naptınız.
memet sen ne zaman tatil yapion kiyamisu.
normalde cumartesi ve pazarları canım çok sıkılır ama bugün çok güzeldi. inanılmaz keyifli uyandım. türk popu eşliğinde siporumu yaptım. bıcı bıcı eyledim. mis gibi kokuyorum. az sonra mastırşef başlayacak. sözlüğü bikaç saatliğine terörize edeceğim. koltuğuma kurulup; "şu şöyle yaptı, mal ya, hamur öyle mi yapılır," falan diyeceğim. buna hazır mıyız?

pazar gününü çekici kılan tek şey yarın pazartesi olması. pazartesi sendromu sen büyük bir şovsun. asıl pazar günü sendromu olmalı olacaksa. çünkü çiçeğim bi düşün, pazartesi iş başı, çalışmanın nesi kötü olabilir?
Fena değildi. Spor yapmaya hevesleneyim diye yeni haşortman aldım.
Keko gibi renkleri var ama yine de spor yapasımı getiriyor.
Bazı yeni fikirler buldum. Muhtemelen uygulanmayacağım ama olsun.
bombok diyebilirim.
Bir soru. Naptınızm
Sanal beynisulara yöneltilen soru. Napiomuz kanklar.
kayıplardasın nazmiye? bir bar taburesi üstünde babamın genç olduğu yaştayım...
sıradan bir gündü.
Ne bilim işte yaşıyorum.
sana nasılsın diye soran oldu mu?
ben sordum...
Saçını yolarım senin nihale.
saçım yok kelim.

evim şahanedeki mimar selim beyin ikiz kardeşi gibi benzeriyim.
brazzersteki kel adama da benzetirler...
izmir buz gibi soğuktu.hic çıkmadım küçük Emrah filmleri izledim
ibs illetiyle boğuşarak geçti. Aslında hâlâ da devam ediyor. 16 yıldır (askerden beridir) çekiyorum. Bana vefasını hiç yitirmedi senelerdir. Onun dışında çoluk çocukla güzel geçti. Şimdi gönül dağı dizisini izliyoruz. N'örek işte.
Sözlüğün en kadersiz ve bebeksi sorusu. Nasılsınız knklr.
iyiyim sen?

görsel
Bok gibi nazmiş.
(bkz: başlıklarını engelle)

gereksiz ve anlamsız, her gün yinelenen forum sorusu. ekleyin artık şu özelliği lütfen.
Sanane olan durumdur.
başlığa girmeden nazmiye olduğunu anladım.
3 kişi kalmıs sözlükte hala başlık engelle niye yok diyo birbirinize mesaj atın o zaman iq.

Nie deyzi beybi sen de mi evlenemedin.