bugün

HAP-EXTASY
Hap ve extasy adı altında satılan bu kimyasal toz lar kapsül ve hap şeklinde satılır birçok renk ve şekilde olabilir kafası çok hızlıdır attıktan 20-40 dk sonra kafası gelir 1 saatte zirveye ulaşır 3 saat daha zirvede kalıp etkisini kaybetmeye başlar hap atan kişi kendini daha cesur ve güçlü hisseder sürekli hareket halindedir normalde düşünmediği herşeyi düşünür dişleri ve çenesi kasilir gözleri kayar vücudu terler kalbi çoook hızlı atar damarları genişler metobolizmasi çok hızlı çalışır ve nedenini anlamadığım bir şekilde hap atan kişi inanılmaz bir merhamet duygusu elde eder vücudunda artan kan basıncı yarragi kaldırır deli gibi am siker gene de geç boşalır her ay mutlaka atarım 2-3 adet
ALKOL KAFASI
Alkolün kafası felan yoktur sadece sizi sallar beyninizi siker sizde bunu kafa zannedip dünya para verirsiniz absinthe bile bi sikim değildir alkol sadece kafanızı siker sallar o kadar haaa bide icince korkak olan cesurlasir cesur olan sessiz kalır o yüzden alkol içen her 100 kişiden 99 u icince kendini bi sik zanneder
KOKAiN-KiMYASAL TOZ
arkadaşlar kokain çok pahalıdır siz fakir orospu çocukları bulamazsınız sadece zenginler içebilir içen kişi zekilesir beynini daha iyi kullanır daha iyi görür duyar tadar hisseder beyni açılır her açıdan vücuduna fayda verir açlık susuzluk yorgunluk hissini ortadan kaldırır kafası 1-2 gün arası gider size 1 gün kafa yapacak kokain en ucuz 100 tl den başlar burundan alınması en etkilisidir bide ne zaman kokain kullansam kafası geçince 1 hafta falan aşırı aşırı aşırı mutsuz oluyorum nedenini bilmiyorum zengin olursam hergün kullanırım zaten oyuncular şarkıcılar zenginler vs hepsi kullanır
EROiN -(PEYNiR )
arkadaşlar eroin bildiğiniz kimyasaldır her üreticinin formülü farklıdır en etkili kullanım şekli şırınga ile kola veya alüminyum folyo üzerinde eritip dumanını solumakdir kafası berbattir bütün organlarinizin çalışmasını alt üst eder etleriniz erir ananizi siker sürekli kullanırsanız 1 yıl içinde kesinlikle olursunuz ben bi Kac kere kullandım ne zaman kullansam bir hafta köpek gibi kasinir her yerim o yüzden pek tercih etmem ama ucuzdur
BONZAi -JAMAiKA
Feykdaşlar aslında bonzai diye birşey yok bildiğiniz esrarın içine kim bilir ne katıyorlar acaip bi zehir oluyor amatör torbacilar ellerindeki para etmeyen esrarı ucuz olsun diye kimyasal basıp millete bonzai diye iteliyordu ben 3 kere kullandım hepsinde kusup yere yigildim hayatımda yaşadığım en müthiş kafaydi ölümü göze alır içerim bulursam zaten çoluk çocuk ölünce satmamaya başladılar ama bulsam içerim yani kafası anlatilamayacak kadar müthiş
BALi KAFASI
Arkafaslar balinin kafası aslında yoktur nasıl diyim sadece kişinin reflexlerini yavaslatir dünyası yavas lar ama kullanınca daha sini daha fazlasını ister bu nedenle kullanan kişi bırakmaz saatlerce çeker durur cigerlerinizn anasını siker eskiden fakirlikten bali tiner felan cekerdik yoklukta içilir
ÇAKMAK GAZI
arkadaşlar yılların çakmak gazi muptelasiyim her haftanın 1 gecesi 5 tane alır kara lik bir odada salyalarim aka aka içerim kafası ilk nefeste kafası gelir içmeyi bırakınca 2 saatte geçer kısa zamanda kafanızı zirveye ulaştırır bilinç altiniza inersiniz nefesiniz cigeriniz kalbiniz zayifsa kesinlikle köpek gibi ogure ogure geberirsiniz 2 arkadaşım gözlerimin önünde ogure ogure can verdi tavsiye atmem ama hep içerim sizi mukemmel düşündürür bilincaltinizi kontrol edebilirsiniz
ESRAR -CiGARA
en sevdiğim kafa bu arkadaşlar içen kişi göt baş dagitmaz efendi gibi oturur sohbet eder kafası mukemmeldir asla ulasamiyacaginiz kafayı yaşarsınız bu saydiklarimin hepsinden kat kat iyidir ama en son sağlam esrarı 4 yıl önce içtim sonra hiç bulamadım piyasada ictiklerimiz esrar değil bildiğiniz ot aminakoyim kendim ergenligimde saksida yetistirirdim dişi olan tohumlar somek verir ve somek en iyi kafayı verir size onun haricinde piyasada hiç sağlam esrar bulamadım size yemin ederim ki en az 100 kere aldım 1i hariç hepsi boştu onuda bidaha bulamadım esrar can dir isitir sıcak tutar sindirimi düzenler hazmı kolaylaştırır her hafta içmek size fayda verir.
Okumayın beyler torbacı oldum.
Biri @1e temin etsin şunu.
okuyamadık durumumuz yoktu

dinciler neyle kafayı açıyorsa aynısı.