bugün

başlık sıkıntılı, başlık problemli aga. gel hem başlığı anlatalım hem de bu tipe birlikte nnnalet okuyalım.

menajerlik oyunlarını çözememiş, belki de bu oyunlara hiç layık olmayan tiptir.

- ne oynuyon sen?

+ menajerlik aga. on numara oyun.

- nası oynanıyo dur bakalım. olmazsa senden alırım cdyi.
(oyunu izler)

- eee hani maç yapmıyon sen?

+ yapıyorum işte.

- hayır olm hani klavyeyle oynatmıyon.

+ hocayım aga ben. takımı kuruyorum, antrenman, transfer, oyuncu değişikliği falan.

- yok sıkıcı bu. ben oynamayınca sevmiyom.

+ oynuyosun ya amına koyim işte. yomlu momlu konuşup durma hem. kak git lan. kendi oynayamıyomuş. kak git toynağını siktirtme.
+ ne bu oyunun adı?
- ofm.
+ ee hiçbi şey yok nasıl oynuyosun?
- işte transfer yapıyorum, kadroyu ayarlıyorum, maçı oyun kendi yaptırıyor.
- bu ne lan çok sıkıcı. gel pes atak.

yazı tabanlı oyunlardansa zerrece anlamaz, anlamadığı şeye bok atar.
Eskiden 3d yokken daha beterdi onlar. gelip de "küçük topçuklar oynuyor, sen de izliyorsun. Ne anlıyorsun bundan?" diye sorarlardı.
BASIT OYUNLARLA AVUTULMASI GEREKEN KISIDIR. VERIN PESI, ALSIN MESSIYI DOLASSIN SAHADA.
menajerlik oyununun yetenek değil zeka işi olduğunu anlayamayan ve hiç anlayamayacak olan tiptir.

(bkz: geldi yine tipini siktiğim)
oyundan bisikim anlamayan ergendir. varsa pes yoksa fifa cidir.
Salak bir kuzen olma olasılığı taşır.
fotbul maçı izlerken de teknik adamı gösterip "bu da bi bok yapmıyor, bok gibi para alıyor" diyen tiptir.
fifa da oynamaz bu. oynayamaz, vericeksin buna messiyi ronaldoyu eli r1 de 1550 kişiyi geçip gol atıcak. paslaşmaymış takım oyunuymuş anlamaz. menajerlik oyununu görünce mavi ekran verir. kafa o kadardır çünkü.
babamın tepkisi gibidir(lisedeyken cm 2002 oynadığım bir sırada)

-bu ne lan 3 saattir sadece yazı yazıyor ne biçim futbol oyunu bu?
"abi sadece yazılarla oyun mu olur; nasıl oynuyorsun şöyle oyunl.." dendiği an yüzüne tazyikli su sıkılması gereken tiptir.
oyunu oynarken amacı sadece oynamak olan, düz mantık ağzına kürekle vurulası insan tipi.
menajerlik oyununu uzaktan yakından anlayamamış tiptir.
Adami çileden çikarır bunlar . Ulan sen ne anlarsin fm.den transferden peste ronaldoyla defanstan kaleye kadar çalıma git anca.
en uyuz olduğum tiplerden bunlar benim.kardeşim biz böyle zevk alıyoruz bu oyundan.başkasının şeyiyle gerdeğe de girer bunlar.