bugün

Benim. Neyime şükredeceğim ulan.

Edit: başlığı ben açmadım. başlık başıma kaldı.

O zaman bir şeyler yazayım. Güzel bir üniversiteden kendi imkanlarımla mezun oldum. Sınavlara girdim ve torpilsiz kazandım. Buralara gelene dek emek verdim. Benim de ailem köylü insanlardı. Doğu ilinin bir köyünde doğup ta ankaralarda üniversite kazandım. Hırsla başardım. Kısacası lise mezunu olup da asgari ücretle çalışın görürüm diyenlerin vermediği emeği verdim ama karşılığını alamıyorum.

Kendim çalıştım kendim kazandım. Kimse memurluğu bana vermedi. Şükredeceğim tek kişi kendimim.
öğretmenlerdir. namertlik kanlarında var ibnelein.
Bir ay boyunca asgari ücrete günde 14 saat çalışsınlar göreyim bu tipleri!! Şükredin ulan!!!
vatandaşın ödediği vergiyle ayda 2000 lirayı cebe cukka eden şerefsizlerdir. haram olsun bu ülkede doktora yapanlar 1500 liraya çalışırken, önlisans mezunları memur olup 2 bin lira alıyorsa haram zıkkım olsun.
Yaparız arada öyle dengesizlikler.
650 liraya madende 12 saat çalısmayì bu başlıgı açmak kadar kolay zanneden aç gòzlü insan .
kim o densiz? çok şükür devlette bir yerimiz var.
Ulkeyide verek olm sana haklisin.

Edit: bak eksilemis hemen.
gözü doymayan insandır.
Kolu bacağı olduğu icin sukretmeyen insan da var .
boş yapmasın istifa etsin.. onun yerine girmek isteyen milyonlar var sırayı onlara bıraksın.. ne mal insanlar var hey allam.
Bir de bunlar açız zam istiyoruz diye aglarlar.altlarinda arabaları da vardır tabii
Cumartesi günleri çalışanlar tarafindan linç edilecek insanlardır.
güncel Önemli Başlıklar