bugün

çok acır memesi, yardımsever insanların onu kurtarmasını bekler.

geçen gün ahmet, camberk bi de ben asansörden in çok oynuoz, camberk 7 ahmet 10 yaşında, ben 21 yaşındayım ama zeka olarak aynıymışız ahmetin annesi dedi muhahah onun da memeleri var inanamadım ilk. neysem işte ben asansöre biniyodum yukarı çıkıyodum, sonra aşağı basıyolardı iniyodum, kapı açılınca camberke -ce eee diyodum yarılıyoduk felan süperdi, ahmetlerin apartman süper valla bizde merviden bilem yok sepet salıyoz sepetle çıkıyoz yukarı muhaha.

sonra bi kadın geldi oynamayın bakim asansörle hııı diye kızdı kaç yasına geldin hala gerizzekalısın yakışıyo mu felan dedi bana boynumu büktüm köpeğim rıdvan olsa götünü ısırtırdım ama yoktu, yanıma almadım onu ishal olmuş pis pis geziyo bahçede iğrenç, neyse kadına çok sinirlendim asansöre binince memesi dışardayken şlak diye kapatmayı sağladım asansörü, çok iyi kullanıyom ustasıyım artık falla, bi baktım memesi kapıya sıkıştı muhaha diye güldüm asansör kapanmadıgı için tam inmiyodu aşağı, kadın cıglık atıyodu memem koptu felan diye, bende camberki aldım dışarda kalan memesinin üstüne oturttum daha çok bağırdı muhaha diye güldük, sonra kapıcı geldi bizi döverek aşağı attı kadını kurtardı o çok cesur biri vilyım volıs gibiydi falla kesin kadınla öpüşmüştür sonra günahkar olmuştur ama, kadının memesinden bidaha süt gelir mi acaba çok üzüldüm sonra ama napcan kader, camberkin annesinin boynunda sivilce çıkmış babası iyneyle patlatmış bonba gibi, her yer leş gibi olmuş camberk dedi, sonra dikiş atmışlar siz siz olun sivilce patlatmayın ölebiliyomuşunuz haberleri izledim bi çocuk patlatmış alnındakini beyni durmuş muhaha.
(bkz: penisi asansör kapısına sıkışan adam)